sen mi beni tek başına kovaladın? :o Bu kadar büyük bir yalan görmedim.
Eğer sen beni tek başına kovaldım diorsan FW ye katılan senden başka adam yoktur.
İnsan kafdan atar ama biraz destekli atar be! tek başına kovalmış beni :lol:

Adamlara birde FW öncesinde benden yediğin dayaktan bahsetsene :lol: Seni DW önünde dövdüğüm halde FW de kaçmışssam arkamda 1 tek sen olmadığın içindir.Yoksa seninle hiç bir zaamn hiç bir pvp den kaçmam :wink1:

hehehe FW den önce beni dövmüş. lol. sen tavuk dövmüşündür en fazla ya da earth ghost :muck:
lan kim senin peşinde koşcak düşman olmasa sana o kadar kaçıyon ki adamlşar usanır ama ben usanmadan kovaladım ve yağladım seni..!!!

lol düşman dediğinden kastın ne onu anlamdım? FW de surreal uniona karşı savaşıyorduk onlarınuniondan adamlar benim peşimden koşması kadar normal bir şey yoktur :muck:

Ayrıca şu belirtmeliyim kio FW gününde kaleyi savunan union sayı olarak kaleye saldıran guildlerden kat kat fazlaydı ....

biz sizin gibi " sayıca çok kalabalıklar kazanmayız" ve ya "adamlar unionu toplamışlar kazanmayız bizi ezerler" şeklinde düşünmüyoruz :muck: biz mücadele etmeyi sevioyoruz ve savaşta karşımızda kim olursa olsun korkmadan savaşaıyoruz :muck: Guildimiz yeterince güçlü değil diye gavurların guildine sığınmıyoruz :muck:

senin bunları düşünmeye çapın yetmez zaten :muck:
kalenin surlarını bile göremeyince öle olur zaten :coffee: bu arada bizim girdiğimiz guildin unionunda EN GÜÇLÜ VE AKTİF TÜRK GUİLDİ de var :popcorn: yaz bunları aklına (sığarsa :mrgreen: )

Yukarı Alt