Beyler silkroad2 yi tanıttım kurdum ama asıl silkroad kayboldu yenisi yüklendi ama bişe olur mu zamnı geldiğinde açılır mı yoksa açılmazmı yardım lütfen hata yapmamışımdır inş bilenler yardım??

EnDZoNe

ya beyler su soruna bi care bulucak varmı akşamdan beri her şeyi arastiriyorum bunun nedeni nedir .. C de yeteri kadar boş yerde var indirdigimiz dosyada mı sorun var .. update bitmedigimi içinmi yoksa remle alakalı bi sorun mu biri lutfen bişiy soylesin
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
helal be sise süpey ötesi kuruluo :) demınden beri nie hata werio bu dıodum girim bakim extrada koymuslardır dedim google gibisiniz valla :)
TŞKLERRRRRRRR

EnDZoNe

ya beyler yukarda gosterdigim hatayi alan varmı başka , yada nasıl cozucegimizi bilen varmı .. zaten içim cizladi indirirken 4 gb ayagina ...

buyrun buda ss
:twisted: :twisted: :twisted:

- Resim Silinmiş.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

EnDZoNe_ demiş ki:
ya beyler su soruna bi care bulucak varmı akşamdan beri her şeyi arastiriyorum bunun nedeni nedir .. C de yeteri kadar boş yerde var indirdigimiz dosyada mı sorun var .. update bitmedigimi içinmi yoksa remle alakalı bi sorun mu biri lutfen bişiy soylesin
- Resim Silinmiş.
C\ de yeterli yer olduguna eminmisin yani setup 930 mb Silkroad ise 2.20 gb kadar...Toplam 3.20 gb yer açman lazım.

Ben yaptım yapabildiğim kadar anlatayım.

1.İndirdiğiniz .rar dosyasındakileri C'ye çıkartın.
-SilkroadOnline_GlobalOfficial_v1_150 adlı dosyayı C'ye yapıştırın.
2.C'de Legend III Setup Aktifleştirici diye bir klasör olacak.Ona girin.
-Data klasörüne girin.SilkroadLegend3 dosyasını kopyalayıp C'ye gidip yapıştırın.
-Geri butonuna basıp SetupAktifleştirici'yide kopyalayıp C'ye yapıştırın.
3.SilkroadLegend3'e tıklayın ve setup başlasın.

Jason eline sağlık fakat bir sorunum var Install a basıyorum start geliyo setup da start a basınca bu hatayı alıyorum. Yardımcı olursan sevinirim.
- Resim Silinmiş.

bu programın bi özelliği kalmadı ya off ne güzel ilk giren biz olacaktık unique kesecektik peeh :(

EnDZoNe_ demiş ki:
- Resim Silinmiş.
aynısı var bendede tardım edin lütfen.

Yukarı Alt