EnDZoNe

fbli69 demiş ki:
EnDZoNe_ demiş ki:
ya beyler su soruna bi care bulucak varmı akşamdan beri her şeyi arastiriyorum bunun nedeni nedir .. C de yeteri kadar boş yerde var indirdigimiz dosyada mı sorun var .. update bitmedigimi içinmi yoksa remle alakalı bi sorun mu biri lutfen bişiy soylesin
- Resim Silinmiş.
aynısı var bendede tardım edin lütfen.

dostum ben ahllettim o dosyanın tam olmamasından kaynaklanıyor bnm anladıgım kadariyla dosyayi indirriken yarim birakmişsin saniyim
- Resim Silinmiş.

bnm diskeboyut kismi biraz daha azdi sende bi kotrul et sağ tikla dosyanın özellikler de bak bakalım ne kadarmiş..eger daha az ise dosya tam inmemiştir bana gore bnm diger dosya tam inmemiş ...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
13:00 >>>> 20:00 dio sitede toplam 7 saaat gece 6 da gc werdigini düşünürsek gece 6= 13:00 Oyun Türkiye saatiyle 13:00 da acılır Büyük İhtimal

13:00~20:00 yazıyor.Bizden 6 saat ileri oldukları için bizde 14:00 da açılması gerekmiyor mu ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
update hatası veya client sorunu olmadı host etc dosyası değişimi ama tam bilemiyorum oyun şu anda online mı ?

indirdiğimiz Silkroadonline_GlobalOfficial_v1_150 bu setup un sonuna exe yazarak aktifleştirebiliriz yani bu şekil yapın Silkroadonline_GlobalOfficial_v1_150.exe yazın ve 2 kere tıklayın simdiden kolay gelsin..

Yukarı Alt