legend039 demiş ki:
Kardeş dediklerinin hepsi ni yaptım legend 3 v_150 ile data da ki legend3 exe yi attım diğer aktifleştirici dsoyasınıda attım sonra aktifleştirme programına çift tıkladım we şu hata yı weriyo cant find silkroadonline_globalofficial_v1_150.exe please put this file into the folder press enter to close anlamını bende biliyorum bullunamadı v_150 diyo ama dediğin gibi doru bir şekilde hepsini c ye attım ama olmuyor yardım lütfen...
evet banada bu hatanın aynısı geldi ?
Data Dosyasının İçindeki Legend3.exe ve Sro legend3 930 mb setup C'nin içinde yani doğru yaptım ama bunu anlamadım.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
SaGoPaKaJMeR demiş ki:
legend039 demiş ki:
Kardeş dediklerinin hepsi ni yaptım legend 3 v_150 ile data da ki legend3 exe yi attım diğer aktifleştirici dsoyasınıda attım sonra aktifleştirme programına çift tıkladım we şu hata yı weriyo cant find silkroadonline_globalofficial_v1_150.exe please put this file into the folder press enter to close anlamını bende biliyorum bullunamadı v_150 diyo ama dediğin gibi doru bir şekilde hepsini c ye attım ama olmuyor yardım lütfen...
evet banada bu hatanın aynısı geldi ?
Data Dosyasının İçindeki Legend3.exe ve Sro legend3 930 mb setup C'nin içinde yani doğru yaptım ama bunu anlamadım.

- Resim Silinmiş.

Setup'ın adının resimdeki uyarıdaki gibi olması gerek.

The_DifferenT demiş ki:
heheh cvp vermek gibi buyuk bi hata yapmışın şimdi çilesini çekecen :mrgreen: :mrgreen:
yok be kanka. bandan öte köy yok :mrgreen: . bu sitede alıştık herkez kafasına göre banlıor birini, yöneticilerin umrunda bile degil. bunuda banlarlarsa bi daha da gelicemi sanmıom bu siteye

Colorer demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:
heheh cvp vermek gibi buyuk bi hata yapmışın şimdi çilesini çekecen :mrgreen: :mrgreen:
yok be kanka. bandan öte köy yok :mrgreen: . bu sitede alıştık herkez kafasına göre banlıor birini, yöneticilerin umrunda bile degil. bunuda banlarlarsa bi daha da gelicemi sanmıom bu siteye
önceki acc. 'un da bu yüzden banlandı. mümkünse bi daha gelme bu siteye.

Çok teşekkürler Jason ?!!!!!!... İşte programın çalıştığının bir kanıtı

- Resim Silinmiş.

Mod kardeş ve yapabilen arkadaşlar bakın resmi gönderiyorum jason kardeşin dediği gibi isim de aynı zaten ama olmuyor yapabilen lütfen açııklayabilir mi??

- Resim Silinmiş.

arkadaşlar herseyı ayarladım suanda oyundayım sılkroadı ınstall ederken oyundan cıkamm gereklı mı yoksa oyundayken ınstall edebılır mıyım ?

- Resim Silinmiş.
Buna evt dersem sanırım sro yu silip yenisini yüklicek :S Ama ben ikisininde olmasını istiyorum ne yapmalıyım ??

çok sağol yaptım şimdi ama yüklendikte sonra warning diye bir yazı çıktı bu yazı heralde yarın uptading yapcağını anlatıyor demi

Hızlı ve Öfkeli demiş ki:
- Resim Silinmiş.
Buna evt dersem sanırım sro yu silip yenisini yüklicek :S Ama ben ikisininde olmasını istiyorum ne yapmalıyım ??
Yaw şu soruma cevap verir misiniz :?:

legend039 demiş ki:
Mod kardeş ve yapabilen arkadaşlar bakın resmi gönderiyorum jason kardeşin dediği gibi isim de aynı zaten ama olmuyor yapabilen lütfen açııklayabilir mi??

- Resim Silinmiş.
bnm hatada ona buna benzer birşey..

- Resim Silinmiş.

Yardımmm??

fbli69 demiş ki:
legend039 demiş ki:

- Resim Silinmiş.
bnm hatada ona buna benzer birşey..

- Resim Silinmiş.

Yardımmm??
Alakası yok SetupAktifleştiriciyide C ye atçan biticek...

peki farklı bi sürücüde ise silkroadımız ozaman da aynı işlemlerimi yapıyoruz yoksa sroyu c ye yüklemek zorundamıyız ?

Yukarı Alt