StarkDrache

Bilgiliyim
Ne yazıkki su an dünyadaki ekolojik denge bozuldu , buzullar erimeye başladı.
Ayrıca bizim Ülkemizdede barajlar kurumaya kavurucu sıcaklar etkili olmaya hatta kışın İst. ve Ankara gibi kar yüzünden hayatın felç oldugu yerde kar yagmamaya başlamdr !!! insanlar için kışın kar yagmaması ( ekonomik açıdan örn ; doal gaz , kömür ..... ) gibi şeyler vatandaşı sevindrdi. Fakat ilerde olacaklar vatandaşımızı hatta dünyanın hiç bir yerdnde ki canlıyı sevindrmiyecek kadar korkunç !!!

-Resim Silinmiş.
Sadece resmin üzerini tıkla ve dünyada su an neler oldugunn özetine bak !!!
Punsier Arkdaşımızdan Alıntıdır ( Slayt Gösterisi ) ; http://www.kotuvepis.com/su.html
NE YAZIKKİ KİMSE DİKKAT ETMİYOR !!!

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
saol arkadaşım
ben izmirliyim
şu anda sular kesik allahtan depo var olmasa ölecez , kurtlanacaz susuzluktan Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Sad Sad

StarkDrache

Bilgiliyim
TheMyth_ demiş ki:
Reklam Yapmak istemiyorum Ancak Trt 1 de Saat 22.00da (yada öyle hatırlıyorum) Dünyayı Kurtarmanın 5 Yolu diye bir bielgesel var mutlaka izleyin küresel ısınma ile ilgili Cool
hakaret gibi olmasın ama arkadaşların çoğu o saatte sro kasıyor dünyayı düşünen kim ama ilerde sronun bir oyun olup su an aldıklara kadr ciddiye alnması gereken birşey olmadıgını anlıyacaklar .
ÇOK YAKINDA

StarkDrache

Bilgiliyim
excellent demiş ki:
saol arkadaşım
ben izmirliyim
şu anda sular kesik allahtan depo var olmasa ölecez , kurtlanacaz susuzluktan Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Sad Sad
eet bende istanbulda oturuyorum. geceleri elektirik flan keslior bazen sonuçta su yardımıyla yapılan bir enerji yha arada gece 12 sabah 4 arası suları kesiyorlar vs vs...

arkadaşlar tartışmaya yol açacak mesajlardan kaçınalım.
sanki konu 1-2 haftalıkta yok şu kadar kişi bakmış, yok bu kadar kişi bakmış diyorsunuz.
daha yeni açılmış, bekleyin bakılır.
üyelerimiz offline'dır belki.
neyse kaldığınız yerden devam. ben uyarımı yapayım dedim. Wink

çok haklısın göller kurumaya başladı sıcaktan (bizim buraya çok kar yağardı ama bu yıl fazla yağmadım dediğin gibi dünyanın dengesi bozuluyor bu bozulmaya yardımcı olanda biz insanlardır bunuda unutmayalın...benim fikrim

bencede ya sıcaktan kavruluyoruz bende ankarada oturuyorum 1 agustostan itibaren burdada kesilmeye başlıyacak

yhaaa chauney nolursun öle deme yhaa sende bilion bende biliom hiççç az online olan oluo mu çok az bişey dünya sorunu olmuş faarkında deiller Confused

hemde sro sitesi olabilr ama sonuçta susuzlk oldukça denge bozulckk su savaşları cıkcakk

Yukarı Alt