StarkDrache

Bilgiliyim
ARADAŞLAR GERÇEKTEN ÇOK DUYARSIZSINIZ :?!!!

40.000'NİN üstünde üyesi olan bir sitede bu konuya bakan kişi sayısı sadece 64.
Sizcede bir Gariplik yokmu Question

Yorum Sizin Arrow

haklısın ama bizim miletimiz böyle(şahsen bende öyleyim) atın ölümü arpadan olsun mentalitesi,herkes dalgasına bakıyor detective

blackeaglee8 demiş ki:
Pennywise demiş ki:
haklısın ama bizim miletimiz böyle(şahsen bende öyleyim) atın ölümü arpadan olsun mentalitesi,herkes dalgasına bakıyor detective
ben seni çok sevdim yha Razz
daha önce senden 2 uyarıda alsam :)))
uyarıları forum kurallarına uymayanlara yolluyorum,babam bile uymasa ona da yollarım,''nothing personal'' yani Wink

StarkDrache

Bilgiliyim
Siteye ne olduysa biraz garip oldugu kesin !!!
çünkü benm avatarım ve imzam önceden vardı hacktan sonra bozuldu şimdi baştan başka birşeyler yapmak zornda kaldım Rolling Eyes

blackeaglee8 demiş ki:
çünkü benm avatarım ve imzam önceden vardı hacktan sonra bozuldu şimdi baştan başka birşeyler yapmak zornda kaldım Rolling Eyes
siteye olan, extra nın çok güvendiği ve bisürü yetki verdiği moderatorlerimizden biri bizi sırtımızdan bıçakladı(nedenini hala bilmiyoruz,hesabı hacklenmiş yada bişey karşlığı istenilerek verilmişte olabilir) bütün topic leri sildi,ne bir neden ne bir açıklama,arşivimizin çoğu uçup gitti ama yavaş yavaş toparlanıyoruz sağolsun üyelerimizden çoğu bizi yüzüstü bırakmadı,gerçi iyide oldu sayılır çünkü euro pdate ile oyunun bütün sistemi değişti eski rehberler,açıklamalar vs. hepsi kullanılmaz olmuştu,toptan temizlik ve baştan başlamak gibi bi olay yani Wink

StarkDrache

Bilgiliyim
Pennywise demiş ki:
blackeaglee8 demiş ki:
siteye olan, extra nın çok güvendiği ve bisürü yetki verdiği moderatorlerimizden biri bizi sırtımızdan bıçakladı(nedenini hala bilmiyoruz,hesabı hacklenmiş yada bişey karşlığı istenilerek verilmişte olabilir) bütün topic leri sildi,ne bir neden ne bir açıklama,arşivimizin çoğu uçup gitti ama yavaş yavaş toparlanıyoruz sağolsun üyelerimizden çoğu bizi yüzüstü bırakmadı,gerçi iyide oldu sayılır çünkü euro pdate ile oyunun bütün sistemi değişti eski rehberler,açıklamalar vs. hepsi kullanılmaz olmuştu,toptan temizlik ve baştan başlamak gibi bi olay yani Wink
Bende sitedeki çogu şeyi begenip arşivlemiştm ama format atmak zorunda kaldım ( virüs taraması sonucu 100 'ün üstünde virüs bulunca ) o yüzden arşivde yok oldu Crying or Very sad

bu arada kusura bakmayın ama o ibine kimdi? nicki neydi Evil or Very Mad

Bnm gördüğüm Kafasına göre girer konu siler kilitler çıkar :)
Arkasından konuşmak gibi olmasın

StarkDrache

Bilgiliyim
Koskoca Sitede Bukadar önemli bir konuyLa ilglilenen sadece ve sadece 125 kişimi var. Question
Bu mesajı atmamın amacı konuyu üst sıralara taşıyıp bir kaç kişinin daha bakmasını saglamak zaten bu konuyla ilgili dikkat çekmek amaçlı atacagım son msj Exclamation

yaws ben haal yatamadim dusunun sicaktan :) bide sinekler musallat oldu
hersey saka maka bir yana susuzluk cok ciddi boyutlara ulasti istanbulda su kapasitesi %29 da barajlarin doluluk oranlari bitiyor

Konyada bir cok gol kurudu aslinda cok duyarsiz davraniyoruz ama bizden sonra gelecek nesil yani bizim evlatlarimiza nasil bir dunya birakacagiz dusunmek gerek

Konu gercek anlamda onem arz ettigi icin konuyu sabitliyorum

Ve gercekten bir donem gelecek ki insanlar para pul arsa icin degil sadece su icin savasacak insallah duyarli davranirizda bu felaketten cok uzun kurtuluruz cunku insan oglunun yada hayatin var olmasinin en buyuk nedeni su yaratilisimizdan yasamimiza kadar her alanda var olan suyu boyle gereksiz israf etmekten kacinmanizi diliyorum

Saygilarimla

StarkDrache

Bilgiliyim
Punsier'e konuyu sabitledigi için teşekkür ediyorum.
Herkesi bu konuda duyarlı oLmaya Çağııyorum. Dikkat Edin İklimler deişti , susuzlk boy gösteriyor vs.vs....
Slaytta Hrşey net Ve açık Exclamation

Yukarı Alt