Kardeşimi hep küçükken döverdim ağlamaya başlayıncada babamlar gelirdi bende hemen neden ağladığını çözmeye çalışma taklidi yapardım :P

Takımı
Seçiniz...
Format atmayı bilmedğim için 4 senedir bilgisayara format atmıyorum soran olursada zor gelıyor dıyorum işin ilginç tarafı bilgisayar hala sapa sağlam :mrgreen:

İtiraf Ediyorum
Çöpte bulduğum yatağı 2. el diyip ev arkadaşıma 150 TL ye sattım.. koku geliyo diyincede nemdendir dedim :D:

İtiraf ediyorum; hastası olduğum bu foruma 3 sene sonra ilk defa giriyorum :)
Tanıyanlara tanımayanlara selamlar olsun :))

10-11 yaşlarındayken bir gün mangal yapıyorduk ben bakkaldaydım babamda arka tarafta mangal yapıyordu.Bir şeyden dolayı babam bana durduk yere kızmıştı ve bende o sinirle o gittikten sonra babama bayağı sesli sövmüştüm ama arka taraftan sesim gidiyormuş babama.

Sonra babam beni döverken ben çıplak ayakla yokuş aşağı kaçıyordum :D

Lenneth demiş ki:
İtiraf ediyorum:

5 ve ya 6 yaşındaydım, teyzemlerdeydik. Kuzenimle oyun oynuyorduk.Sonra evciliğe döndük, haliyle babaydım. Sonra kuzenimle çocuk yapalım vs muhabbetleri geçti. Daha sonra koltuğun arkasına geçtik, üzerimize yorgan örttük ve birbirimizin karnını öpmeye başladık. Ben onun boynunu dudağını falan öpüyordum o da benim karnımı göğsümü falan öpüyordu. Sonra annemle teyzem yorganı kaldırdığında kan ter içerisinde kalmıştık. Ne zaman bir araya gelsek, hep muhabbeti döner tekrar :mrgreen:
Tek değilmişim oh be :mrgreen:

Bende bişey itiraf edeyim küçükken 5-6 kişi bakkala girerdik benim cebimde 25.000bin liraydı o zamanlar para olurdu ben bakkaldan bir tane cips alırdım alırdım bahçeye geldiğimizde arkadaşlarımdan dökülenler 4-5 gofret 7-8 düdüklü şeker vardı o zamanlar hatırlayanlar vardır,cino çikolatalardan falan bir sürü şey olurdu sonra bizim gruba birini daha katmaya çalışmışlardı sonra o kişi bütün yaptıklarımızı annelerimize anlatmıştılar. Annemde aldıklarımızın parasını verip kardeşimle beni biraz eskitmişti :mrgreen: sonrada gidip bir sürü çikolata meyva suyu falan almıştı alın yiyin şimdi bunları ama bidaha böyle bişey yapmayın demişti utancımızdan yiyememiştik :mrgreen:

İtiraf ettim kendime seviyormuşum meğer diye.. Sonra da güldüm halime ÇOCUK MUSUN OĞLUM SEN DİYE !
Meğersem hep çocukmuşum.. :roll:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
yaya ışıklarına uyan yaya
bugün bir tanesiyle karşılaştım. çok duygulandım yemin ediyorum. kendisi 30'lu yaşlarda bi delikanlı, yayalara kırmızı yanmasına rağmen yolda bi tane bile araba neyin yok, hiç niyetlenmiyor bile geçmeye. ben de yanındayım. o gitmeyince lan ayıp olmasın diye ben de onla bekledim. yol hala boş, boş yola bakıyorum öyle uzaklara dalmalı sanat filmi gibi, yeşili bekliyoruz ısrarla. yüzümde avrupai bir tebessüm var delikanlı kardeşimize doğru. neyse yeşil yandı ben geçeyim artık dedim, adam hala oradaydı. dolmuş bekliyormuş meğersem. *** kendimi salak gibi hissettim lan.

zaten ''mal mı lan bu zürriyetini ****** '' tarzında bakıyordu adam bana, oradan anlamalıydım, hayır arkadaş yaya geçitinde insan karşıya geçecekmiş gibi dolmuş mu bekler ya.

ekşisözlükten..

Yukarı Alt