ilkercindik Kardeş Senden İstiyeceyim Bir şey var Unique Çıktıyı Yerleri Silkroad Harıtasıan Yerlerştire bilirmsin TUP' Yapmaştı ama Yeni 3 çıkınca Değişti Yaparsan Çok sevinirim.. teşşekürler

Aga Bn DiorumKi Çin Veya AvrpaLı Charlar İçin Oto Buff BasıCı Olsun
MeseLa HzLı KoŞMa -BuZ BuuF GiBi YAPARSAN GZEL OLUR

Bu aralar hiçbirşey yapamam valla. (İstesem de ))
Silkroad'ı aylar önce bırakmıştım zaten. Legend 3 geldi, bir daha indireceğimi sanmam.

Dc olduğun zaman Pc yi kapatan bi program.iSRO ve TBot la uyumlu olursa bi de :)
Ya dc olduysa bak bosu bosuna pc acık kaldı derdi olmaz.

JasonWalker Kardeş Senden İstiyeceyim Bir şey var Unique Çıktıyı Yerleri Silkroad Harıtasıan Yerlerştire bilirmsin TUP' Yapmaştı ama Yeni 3 çıkınca Değişti Yaparsan Çok sevinirim.. teşşekürler

serkan_517 demiş ki:
JasonWalker Kardeş Senden İstiyeceyim Bir şey var Unique Çıktıyı Yerleri Silkroad Harıtasıan Yerlerştire bilirmsin TUP' Yapmaştı ama Yeni 3 çıkınca Değişti Yaparsan Çok sevinirim.. teşşekürler
Silkroad elimde olmadığı için malesef yapamam

JasonWalker demiş ki:
serkan_517 demiş ki:
Silkroad elimde olmadığı için malesef yapamam
LÜTFEN NE OLUR İLGİLENİN SİZE LÜTFEN DİYORUM...

ilkercindik veya JasonWalker sizden bir ricam olucak.
Private Sever Botu Biliyorsunuz Çok Düzgün Çalışmıyor.Bunu için sizden bir Private Server bOtu istiyorum.

Yukarı Alt