ya usta sana zahmet bı warrior çarım var dığer wızardıma otomatik buff basmasını ıstıorum onun için bi program yapabilirmisin :S bi kaç tane buldum ınternetten ama hepsı virüslü çıktı

Anaconda35 demiş ki:
Mümkünse Sitede Takımınız yazan yerde Trabzonspor olmasını istiyorum :)
Bkz:İlker Cindik Özel Bölüm.
Burada silkroad ile ilgili istediğiniz program varsa söylüyebilirsiniz

Csro için çince yazıyı kopyalayıp yapıştıran program yapabilirmisin? çoğu programı denedim hepsi ???? die kopyalıyor

Csro için çince yazıyı kopyalayıp yapıştıran program yapabilirmisin? çoğu programı denedim hepsi ???? die kopyalıyor

full fud %100 log atan keylog lazım fakat %100 fud olması lazım yoksa antivirüslere yakanır mümkünse visual ile yazarsan çok makbule geçer ^^

Bi program olsun taxi yardımcısı gibi dakikasını yazıyorsun örneğin 60 dk . 60 dk bitince ptden atacak şekilde bir program... afk olan arkadaşların çok işe yarayacağına inanıyorum. karar size kalmış :buddha:

Hayta35

Bilgiliyim
Bir program olsun ben evde yokken pc reset atınca sbotu oto acsın girsin ıd pw yazsın elektrikler gidince kendısını elektrik gelınce yenıden baslatsın Ali Ağaoğlu'na duyrulur bunuda yapsın bakem :)))

Satış programı istiyorum şöyle ki;

Üstündeki stone ve itemleri stall networke atıcak, satılanın goldunu alacak ve yerine üstündeki itemi networke koyacak,

elixir satışlarında özellikle çok gerekli satıldıkça eklesin.

msn. : bot 155@windowslive . com

Yukarı Alt