ben kendi serverimi kurmak istiyorum eklersen sevinirm 1.65 uyumlu legend III olsun pls

kardeş bize stalite botta taba basma programı yapabilirmisin
bide kaynak kodlarını werirsen sevinirim

oyunda ana bölgelere gidince garip garip yazı yazan botların yazılarını iptal eden bi pro . yaparsanız süper olur

İlker Kardeşim :) Auto Ress Programı Warmı ? Yani Europan Charımla Dier Charıma Ölünce Ress Bascak Otomatik ! Yoqsa Bi Zahmet Olmazsa Yapabilirmisn? :)

clientsiz, ve loadersiz stall acmak ve dıger charımzı normal gırıp (loadersız) kasmak mumkun mu ?
ole bi prog. varmı ? yada yapabilirmisin ?

Bu Cok Lzm
İtem Filtresi Lzm Bot Haricinde Bir Program Hangiisini toplayıp toplamıcanı yane

Merhaba İlker kardeşim bana yardımcı olursan sevinirim bana şöyle canavarı kendisi şeçecek oyun ilk açıldığında ıd pw yerinde silkroad online deilde mesela başka birşey yazsın.Böle birşey bulabilirsen yada yapabilirsen çok teşekkür ederim.

Benim işime en çok Taxi Toolun yarıyor.Çok teşekkür ederim.Senden bu programla ilgili küçük bir rica veya öneri.

Taxinin saatlik ücretini programda belirleyip, ücret üzerinden dakika olma özelliği olursa çok iyi olur.

Yani saati 100K olan bir taxinin fiyat bilgisini programa girelim dah sonra gelen kişilerden aldığımız fiyatı programa yazalım.

50K yazınca otomatikman 30 dakikadan başlasın saat.Tabi bu mümkünse.

Teşekkürler...

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
hamster544 demiş ki:
Benim işime en çok Taxi Toolun yarıyor.Çok teşekkür ederim.Senden bu programla ilgili küçük bir rica veya öneri.

Taxinin saatlik ücretini programda belirleyip, ücret üzerinden dakika olma özelliği olursa çok iyi olur.

Yani saati 100K olan bir taxinin fiyat bilgisini programa girelim dah sonra gelen kişilerden aldığımız fiyatı programa yazalım.

50K yazınca otomatikman 30 dakikadan başlasın saat.Tabi bu mümkünse.

Teşekkürler...
Katılıyorum :thumbsup:

İmage Code un kalkmasıyla otomatik tuş programı türünde sureklı enter a basan kucuk bi program baya iş görür sanırım (:

WhereIsmyMind demiş ki:
İmage Code un kalkmasıyla otomatik tuş programı türünde sureklı enter a basan kucuk bi program baya iş görür sanırım (:
Katiliyorum 1 oto enter yapsaniz super olur entere bassin belirli bi sureden sonra yeter :)

Aslında taxi tool baya bi geliştirilse..exc atsa parayı vermesse banlasa suresı bıtenı atsa filan guzel olabilir zor olabilir ama bilmedigim için sadece bir istek (:

Yukarı Alt