Hacım benim sana bir sorum olcak.Sen programlardaki formları nasıl tasarlıyosun.Photoshopla yapıp birşeylermi yapıyosunuz.Alatırsan sevinirim.Bende Visual Basic Öğreniyorumda :D

A

Anonymous

Guest
ya otomatik key helper var ama yaratığa tıkladığımızda bassa yapabilirmisn

Bilgisayarım oyun içi çok fena kasılıyor, artık bıktım bir önerin varmı ?

_CaPtaiN_ demiş ki:
_CaPtaiN_ demiş ki:
Hacım benim sana bir sorum olcak.Sen programlardaki formları nasıl tasarlıyosun.Photoshopla yapıp birşeylermi yapıyosunuz.Alatırsan sevinirim.Bende Visual Basic Öğreniyorumda :D
"Input"lardan bahsediyorsun sanırım. onMouse özelliği gibi birşey. Mouse üzerine gelince rengi değiştir. Çıkınca eski haline getir. tuhaf birşey. yalnız bahsettiğm visualbasic değil

Maxtech demiş ki:
Bilgisayarım oyun içi çok fena kasılıyor, artık bıktım bir önerin varmı ?
Oyunun grafiklerini düşür. "Character Draw Dıstance" ve "Background draw distance" 'yi "1" yap.
olmadı ekran kartını değiştir.

Ekran kartını değiştirebilme gibi bir şansım yok ama sölediklerini denicem saol.

batuknight demiş ki:
benim bi program tavsiyem olacak.
kervan çeken bir bot
belirli bir yoldan gidecek belirlediğimiz lvlden yksek lvlli yaratıkları + thiefleri öldürecek.
saldırmayan yaratıklara dokunmayacak böyle birşey yapabilir misin?
tbotda öyle bir özellik var diye biliyorum

Bence siz şu programcılık bölümünü Visual Basic dersleri verseniz daha ii olur :D Hemde extraoob.com adına derslerimiz olur hemde biz öğreniriz.Bu arada ilker sen visual basic kaçta yazıyosunuz bunları?

JasonWalker demiş ki:
batuknight demiş ki:
benim bi program tavsiyem olacak.
kervan çeken bir bot
belirli bir yoldan gidecek belirlediğimiz lvlden yksek lvlli yaratıkları + thiefleri öldürecek.
saldırmayan yaratıklara dokunmayacak böyle birşey yapabilir misin?
tbotda öyle bir özellik var diye biliyorum
varda linke tıklıyorum sayfa görüntülenmiyor diyor
link
http://www.smg258.com/download/sroAuto trade job0707.rar (Europe)

Su ana kadar yapmıs oldugun tum programları compact bi program haline getirirsen oldukca guzel ola bilir .

Özel istek: ag bot la kullanmak icin bi otomatik pot alıp tamir yaptıran bi script yazarsan super olur .

bolumun hayırlı olsun .

A

Anonymous

Guest
tarantula demiş ki:
Su ana kadar yapmıs oldugun tum programları compact bi program haline getirirsen oldukca guzel ola bilir .

Özel istek: ag bot la kullanmak icin bi otomatik pot alıp tamir yaptıran bi script yazarsan super olur .

bolumun hayırlı olsun .
o dediğin gelecek ver. de olcak sanırım

2 aydır bahs ediyolar haylaga yapmadılar bu gidişle olacagıda yok alternatif cozum aramak tek cozum.

Yukarı Alt