Exa

rank8
plutoda 69 wiz-bard charım var 1 hafta kastırmak istiorm ne kdr edio (toplayıcı peti var)

süper iş :D ya ben lvl 73 2mil sp li 2 tane char yaptırmak istiom biliom epeyi emek ister biri xbow biri normal bow olacak bi fayat ögrenebilirmiyim ???

cH4cH4r0n demiş ki:
plutoda 69 wiz-bard charım var 1 hafta kastırmak istiorm ne kdr edio (toplayıcı peti var)
:P Toplayici pet :) eheh neyse hayirli olsun pazartesi günü başliyoruz hayirlisiyla senin chara.

Hitman 4 demiş ki:
süper iş :D ya ben lvl 73 2mil sp li 2 tane char yaptırmak istiom biliom epeyi emek ister biri xbow biri normal bow olacak bi fayat ögrenebilirmiyim ???
Onlardaki pt ful şu an dün 2 gün önce gelen 600 K sp isteyen 2 müşteri var onları kasiyorum anca onlarinki 1 2 kişilik boş kalirsa sizi alabilirim ok bana msn den ulaabilirsiniz zaten.

Gerçekten harika bir iş yapmışsın bence bir şirkete çevir bunu :wink1: :mrgreen:
Totalde kaç ytl kazandın bu işten?

sw1ss demiş ki:
Gerçekten harika bir iş yapmışsın bence bir şirkete çevir bunu :wink1: :mrgreen:
Saçma şeyler yazdim değiştireyim:)Özel hayatima girmeyim:) şöyle söyleyim karnımız doysada doymasada şükür diyoruz.

halgan1 demiş ki:
sw1ss demiş ki:
Saçma şeyler yazdim değiştireyim:)Özel hayatima girmeyim:) şöyle söyleyim karnımız doysada doymasada şükür diyoruz.
Önceki yazdığını bilmiyorum ama şirket işinde ciddiydim :P

sw1ss demiş ki:
halgan1 demiş ki:
sw1ss demiş ki:
Önceki yazdığını bilmiyorum ama şirket işinde ciddiydim :P
Yok yaw benim gözüm yükseklerde değil birazcik kazanmaya başlarsam inş. bu aralar kazanamiyom işte gelecek nesillerim için (anladın onu sen) bişiler yapicam yoksa ben ucuza yapiyorum inanki bazen hayir duası da almak güzel elimden geleni yapmaya çalişiyom ama beleş asla çünkü emeğimiz var:)

1 lvl char 8 li pt ye alınıyormu acaba nasıl oldu bu? :roll:
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt