Güzel chara bezio,önyargılı olmamak lazım.
Ama şahsen be yapılandıracağım chara ölümcül olsun diye fire verirdim

arkadaşlar şahsen ben bu oyunu türkiyede ilk oynayanlardınım ve su anda glavie charım var odinde 64 lw ilk baslarda bende sizin dediğiniz gibi cold um ama gercekten fire ile arasında cok büyük fark var ve sp form konusunda da haklısınız sp form yapılmayan charıların gercekten nasıl bir hakde oldugunu göreceksiniz Wink Wink Wink

valla 72 fire bladerim manyak derecede farmlıyım :) 80 lvl adam larşısında bile şansım oldukca iyi genelde yatıramasamda dişleşirim yatmam kolay kolay gelsin bakalım bu cold glavie kapışak 2 lvl altımmış bide :) böyle demeçler vermeyin glavie yavaş oldugu için fire olmalıki deli gibi vursun önemli olan high damage + defans colduz defanslarından yararlansın bunu yapan bende colddum ama kesilmiyosun iyi hoş ama kesemedikten sonra manası yok ama önüne geleni devirmek yüksek oranda hic yatmyan kimse olmaz sanırsam şirkete getirirler yine çizerler :lol:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Emeğine sağlık extrabeer

Blader Charın adam yatırdgıı nerde gorulmus Heuksal olacaksan Fire Imbuse sececeksın bunu bılırım bunu soylerım .Ama Sunuda soylemeden gecemıyorum Yenı skıllerle Hele Lv 90 ın Devıl Arrowdan Sonrakı Skılle (+40 crt İnc)Bowman Strlerın arasında En ıyısı oldu . Yoksa Geri Str ler Boş Hybırd forever
Çok haklısın herkese iyi kasmalar

extra hacım ne ettin yaww millet cold glavie acmıs her tarafa sağa dönüyom cold glavie sola dönüyom cold glavie

8li partide ben haric 6kişi cold glavie gözüktü Shocked kaldım

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hacım bilmiyormusun ben bir ekolüm Cool

latife bir yana yıllardır sro oynarım cold glavie üzerine tanımam baktın reduce arttı o vakit fire el yakmasına dönerim 1 günlük işi var bu yüzden cold ötesi bence yalan Wink

yha sımdı kafam cok karıstı yenı serwerda FULL STR bi char açmak istiyorum .. ama ;
1. Şimdi 90 lwl e kadar acılacak olan skıllerı ıle beraber Glavie mi? Blade mi? yoksa Bow mu?
2. El yakmada aynı cinsten CoLd mu? Fire mi?
NOT= Ben yapılandıracagım charın ıyı damage vurmasını ıstıyorum yanı vurdugunda adamı sarsacak !! :lolmuch: + kolay kolay da yatmayacak !! :lolmuch: bu durumda siz ne açmamı , hangi skilleri ve el yakmayı kullanmamı önerirsiniz .. Question Question

[ tavsiye ettiqiniz charı daha önce kullananlar tercihimdir lutfen not dusunuz ss olursa daha yararlı olacaktır .. Cool ]

Dikkate aLdınız için şimdiden TskEdrm .. Exclamation

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çok detaylı şeyler sormuşsun herkesin zevki farklıdır objektif bir yorum alamazsın buradan ancak genel görüş bow dan yana bu aralar bow new trend lakin beni bilirsin dolamışım trende

FuLL STR Cold Glavie Garment Cool

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
char dan görüntüler Arrow

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme:

Jigsaw

Aileden
Bence glavie coldla kasılmalı sonra farm bitince fire da açılmalı. Fire da çok iyi. 80'ken vuruş çok fark ediyor. Adam Reduce mu yapmış direk fire başlıyorum. Unique mi kescem fire ki daha çok vurup ben kesebileyim. Kasarken giant çıktı hoop cold. 2-3 HP potu ile şak işi bitir. Hatta kıyafetler çok iyise hiç HP potu kullanmadan bile kasılabilir.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
-Resim Silinmiş.

cold ile başlarım fire sadece el yakmasını açmam ihtiyaç duyarsam 2 günde fire el yakmasını da açarım np popcorn

Son düzenleme:
extraloob demiş ki:
çok detaylı şeyler sormuşsun herkesin zevki farklıdır objektif bir yorum alamazsın buradan ancak genel görüş bow dan yana bu aralar bow new trend lakin beni bilirsin dolamışım trende

FuLL STR Cold Glavie Garment Cool

BiLirim Okan abi ama kafamı karıstırıyor bu soruLar ve cevapLar kimi CoLd a ''ıyyg bad'' dio kimi ise ''oo forever'' o yuzden sordum detayLı oLarak.. Wink
CoLd + HeuksaL acmaya karar verdım :lolmuch: defansı bladerLer kadar artıyor hemn hemn .. iLerde Fire de uplarım .. Okan abı senı takıp edecem yenı serwerda ona gore .. :lolmuch:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
gel güzelim gel ben asla hata yapmam ben sro yu babelde 15 günde öğrendim test amaçlı girdik sonra oasisi bekledik ardından pacific de devam ettik rahat ol sen detective

bırakın bu işleri en güzeli elektrik glavie glavie ye en çok yakışan o cold oka fire da bladerlara yakışıyo bence gerisi yalan :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :?!!!

Yukarı Alt