ya arkadaslar bu yapılandırma herkesın belırttıgı gıbı el yakması harıc guzell..Fakat benım aklıma takılan sey cold da frost guard serıes veheuksalda da fannıng spear serısda acılmıcak mı?????tesekkur ederım!!

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
KaRa_pRiNCe demiş ki:
ya arkadaslar bu yapılandırma herkesın belırttıgı gıbı el yakması harıc guzell..Fakat benım aklıma takılan sey cold da frost guard serıes veheuksalda da fannıng spear serısda acılmıcak mı?????tesekkur ederım!!
gayet gereksiz 2 skill fantezi olsun diye açılabilir ama hiçbir işe yaramadığı lvl 80 adamların sawaşlarda ve uniques lerde ve pvp lerde ve job war lardan izleyip anlayabilirsin detective

bence combo gereksiz glavie fırlatma gerekli tabi imbue tamamen zevke kalmış bişi şahsen ben fire kullanıyorum ama çok cold gördüm :lol:

adam skilleri kafadan atmıs :lol: 1. imbue açılmadan 2. imbue açılmaz ama 2. imbue nin altında Add Yazıo saçma adam kendisi yapmıs yanılmayın :lol:

Süper yapılandırma aynen aynısının tıpkısını yaptım pvp de 4 5 lwl üstümdekiler elimi öpüyo mükemmel bir charım oldu extra sen bizim herşeyimizsin extra sen bizim herşeyimizsin

anlamadım ki neden fire istiyorsunuz. Zaten strler phy attack vuruyor,mag attack vuran bi char olsa tmm dicem. Ama hiç bi şey fark etmiyor ki zaten... Cold un rengi yeter:):)

resimler zaten eskiden kalmış bence de çok saçma bir glavie yapılandırması bende şu an glavie kasmaya başladım ve el yakmam fire. burdaki resimde fırlatma skilleri de açılmamış bence firlatma skilli kasarken çok işe yarıyor nasıl derseniz ; ilk fırlatma skilini vurduğunuzda yaratık size doğru gelmeye başlar ve biraz da olsa zamandan kazanmış oluruz.ayrıca fırlatmanın ciritical gelme oranı da glavie nin ciritine bağlıdır bunu da göz önünde bulunduralım.bence glaive protector giyinmelidir.biraz da olsa phy defansını çoğaltır mag. defans için 15 saniyelik bir skilleri var ve elinde güzel glavie olup glavie charla oynamasını bilen insan 15 saniyede 2 nuker ayıklayabilir Wink ilgi gösterip okuyana teşekkürler.

ama glavie zaten yuksek damage vuruo yatmamak için cold tabikide...
ama illa bn vurusumu cok tutmak ıstıyorum dersenız onu siz bilirsiniz...

Ya kusura bakma ama baştan aşağı yanlış bir kere garment asla olmamalı neden dersen sen glavie neden açıyorsun ölmemek için ölmemek içinse kıyafet armor olmalı.Ayrıca fire el yakması açılmalı ve heluksal 80 lvl yapılmalı.Varsa bir eksiğim söleyin.Ben bu oyunu 4 senedir oynuyorum.Bu oyunun ilk görüntüsünü biliyorum.Farklı fikri olan varsa boşuna yazmasın herşeyi söledim.

Bence En İyiSi FuLL Str Glavie Fire :lol: Cold oluNca evEt YıkıLmıYor ama ColD da vUrmuYor ki Be karDeşim :lol:

_EsmeR_TR
Full Str Glavie Fire
Hercules
level 65 :lol:

anlamıosunuz hala glavinin yüksek atağına karşı az defansı var ve coldda bu farkı azaltmak için seçilmiş uygun bi skill bence Rolling Eyes

bana sorarsan bende fire kulanıyorum ama cold açsaydım keşke dediğim oldu extraokk

Ya arkadaşlar glaviede nedn cold olmazmış benim 73 lwl cold-glavie var...Ve PvP lerde süperim... Wink Bence cold hepsinden daha iyi...

PayLaşım İçin teşekkürler!

Yukarı Alt