arkadaslar, ben glavie Heukal ile Fire kullaniyom.

Fire´in disinda sadece lightning´de Conzentrationu actim. (kosu haric tabi)

62 LVL´im : Rome :-) Full STR.

Heukalda yukarida belirtilen iki vurusu full actim onun disinda sondan 3´cü ve 2´ci y de actim birkac basamak. sizce gerksizmi o son actigim diger iki vurus skilleri?

Onun disinda Cold ´dan henüz hic birsey acmadim, dogrumu yapiyom bilmiyorum. bana buzlu atislarda donup kaliyom.

Uzmanlar ne önerir ? ? ?

Simdiden tesekkürler

su an daha net inceledim acdigin skilleri, gözüme inanamiyomrum.

Fire´nin ilk bölümünü, yani fire force basamaklarini hic acmamisin. Böyle birsey olabilirmi ya. En güclü seyi acmamisin sen.

KAFAYI YIYECEM YA OLAMAZ BÖYLE BIR SEY

LÜTFEN BIR EL ATIN

artık fire glavier en çok ölen , en dayanıksız char oldu .Yeter artık klasik fire glavie saçmalığı
glavierlerin tek tercihi artık cold olmaya başladı , zaten doğrusuda bu !!

Jigsaw

Aileden
CoquetBeat demiş ki:
artık fire glavier en çok ölen , en dayanıksız char oldu .Yeter artık klasik fire glavie saçmalığı
glavierlerin tek tercihi artık cold olmaya başladı , zaten doğrusuda bu !!
extra'nın multi acc'u!! Şaka şaka. Çok abarttın ama.

bu konudan sonra gittim pwp izledim cold glaveler manyak vuruyo iki tane 80 lwl adam kapıştı biri cold diğeri fire'dı ilk seferde fire yendi sonraki 3 seferde cold yendi :mrgreen: :mrgreen:

Beyler Konuşmadan Önce Düşünün Piller Blueler Falan Hepsini Göz Önünde Bulundurun Adam Coldu Yediğinde En Az 1sn yavaşlar o yavaşlarken siz o arada 1 skill daha atarsınız.. ki fireyle coldun arasındaki farkı fazlasıyla azaltır.Hem ayrıca siz sadece karşıya en fazla damageyi koymaya çalışıosunuz hiç kendinizi düşündüğünüz yok pvp adı üstünde P v P yani siz de varsınız öldürmekten önce ölmemeye çalışın gerisi önemli deil zaten.. bunları bi kenara çek extra hocam ne derse doğrudur extraokk

eline sağlık çok güzel paylaşım ama ben glave deılım mesela ve nukerımın daa ii vurmasını sağlamak için ne yapmalıım bunun için bana bilgi veren olursa mutlu olurum şimdiden allah razı olsun...

Yukarı Alt