Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Az evvel biri arog'tan bir replik geçti.
" Büyü bozuldu. "

Tamamıyla katılıyorum, bugün bir dev tarih oldu.

Düşüncelerinize saygı duyuyorum ancak yanıldığınızı çok kısa bir sürede anlayacaksanız :)
Çok deli projelerimiz var.. Türkiye'ye gelecek yeni oyunları extraloob üyeleri ile denemek, etkinlikler vb ve çok dahası..

Arkadaşlar alan memnun, satan memnun. Kimseye birşey demek düşmez.

İki tarafa da hayırlı olsun. ^^

Paranın satın alamayacağı şey yoktur :muck:

Leetnock'un extraloobdan nasıl ayrıldığını ve extraloob'a neler yaptığını hepimiz biliyoruz.

Extraloob'un da leetnock gittikten sonra el salladığını düşünmüyorsunuzdur sanırım :)

Ama leetnockda extraloobda bu olaydan parayı kırdığı için iki samimi dost oldular ve yeni projeler yapmaya başladılar ne güzel ne güzel :)

extraloob tarihe gömülmüştür şuandan itibaren

Hayta35

Bilgiliyim
Gamebayi'yi zaten severdım genellıkle ordanda alısverıs ederdim iyi oldu sımdı onlarıda ailemizde görücez hayat yeniliklerle dolu diyelım önümüze bakalım :thumbsup:

VipGarden demiş ki:
Paranın satın alamayacağı şey yoktur :muck:

Leetnock'un extraloobdan nasıl ayrıldığını ve extraloob'a neler yaptığını hepimiz biliyoruz.

Extraloob'un da leetnock gittikten sonra el salladığını düşünmüyorsunuzdur sanırım :)

Ama leetnockda extraloobda bu olaydan parayı kırdığı için iki samimi dost oldular ve yeni projeler yapmaya başladılar ne güzel ne güzel :)

extraloob tarihe gömülmüştür şuandan itibaren
:coffee: :coffee:

Beni pek bağlamaz arkadaşlar ama eski yönetim ve konsept çok değişmezse bir sorun çıkmaz ticari faliyetler gamebayinin eline geçerse bu okadarda kötü olmaz :P Çünkü daha geniş kapsamlı bir site o konularda :) Ama bence forum yönetimini bozmamak gerek .

Herneyse bende 1 , 2 kelime bişiler yazayım , sonra takip edeyim topici ,

Cihan abi kendisinde söylediği gibi , kendi isteğiyle ayrılmıştı siteden. Bildiğim kadarıylada extra ile aralarındaki muhabbet sona ermemişti. Cihan abide gamebayide calışıyordu (sanırım) , ve extraya bir teklif gönderdi. Extrada kabul etti olayın özeti bu sanırım.

Her zaman yenilikler iyidir arkadaşlar unutmayın.

Extra geleceği görebilen bi insan sitedeki herşeye bakara bu sözümü teyit edebilirsiniz.

O yüzden herkezin üzüleceğini kırılacağını veya siteyi bırakacağını bilerek , para için asla böyle birşey yapmaz.

Herşey'i bizim için yaptığına bahse varım. Site için , kendi için ve bizim için en iyisinin bu olacağını bilmese hayatta böyle bir işe kalkışmaz.

Niye herkes aniden tepki veriyor anlamıyorum :roll:
Arkadaş zaten açıklama yaptı..Yönetim üyeleri aynı kalıcak dendi :nod:
ve ve daha yeni etkinlikler,projelerle vb. yenilikler olucak dendi :curtain:
ben fazla üzülmedim, daha doğrusu daha eğlenceli olmaya başlayabilir :sfff:
neyse iki tarafada hayırlısı olsun ^^,

Rowndark demiş ki:
Niye herkes aniden tepki veriyor anlamıyorum :roll:
Arkadaş zaten açıklama yaptı..Yönetim üyeleri aynı kalıcak dendi :nod:
ve ve daha yeni etkinlikler,projelerle vb. yenilikler olucak dendi :curtain:
ben fazla üzülmedim, daha doğrusu daha eğlenceli olmaya başlayabilir :sfff:
neyse iki tarafada hayırlısı olsun ^^,

extra dan resmi bi açıklama gelmedi :D ayrıca extra giderse yönetimin aynı kalacağını zannetmiyorum :D

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt