Peki son bir soru Garmentin Mag atkları yüksek oluyor ya Mag atk dedigimiz Nuke Skilleri mi oluyor yoksa intlere karşı mı oluyor

Protector Biliyorum Armor ve Garmentin ortası yani neye göre şu seti giymeliyim örn vermek gerekirse

Nuke Vuran adama karşı **** seti iyidir falan

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Peki son bir soru Garmentin Mag atkları yüksek oluyor ya Mag atk dedigimiz Nuke Skilleri mi oluyor yoksa intlere karşı mı oluyor

Protector Biliyorum Armor ve Garmentin ortası yani neye göre şu seti giymeliyim örn vermek gerekirse

Nuke Vuran adama karşı **** seti iyidir falan
İntlere karşı nuke veya eu olan serverda wizlere karşı garment ,
Strlere karşı en iyi defansı armor set verir . Proda dediğin gibi ortası .

İntlere karşı nuke veya eu olan serverda wizlere karşı garment ,
Strlere karşı en iyi defansı armor set verir . Proda dediğin gibi ortası .
Aa benim 9:1lik bir Hybrid Hesabım vardı Armor giyiyordum Wsde Tek yedigim için o hesabı değilde yeni hesap kasıyordum meğersem yanlış set giyiyormuşum :D Çok Teşekkür ederim.

Takımı
Galatasaray
Debuff aktif oranı %60a düşürülmüş ayrıca senin seçeceğin buildin oyunda çoğunlukta bulunup bulunmaması senin açıcağın buildi neden etkiliyor ki ZSZC yeni bir server herkes hızlı kasılmak için int açıyor force az olması bundan dolayıdır güçsüzlüğünden değil.

Blade de bulunan combo skilleri forcenin yapacağı debuffların çoğunu yapıyor zaten o yüzden blade de force gereksiz bence.
Peki bende o açacağım Pure int Spear buildini bot çarı yaparım ? sizinde bir öneriniz var mı build öneriniz Pvplik için Görüşünüzü Öğrenmek isterim

Takımı
Galatasaray
Peki bende o açacağım Pure int Spear buildini bot çarı yaparım ? sizinde bir öneriniz var mı build öneriniz Pvplik için Görüşünüzü Öğrenmek isterim
Setini güzel yaparsan Glavie-Fire-Force güzel iş görür ayrıca Glavie-Blade-Fire da önerebilirm ama bu buildin itemlerini yapmak uğraştırır biraz ,zaten emek server olduğu için çok zaman harcaman gerekebilir.Kısacası oyunun ilk başlarında intler güçlü olur her zamanki gibi ama ilerleyen günlerde dediğim Glavie-Fire-Force buildine iyi bir set yaparsan güzel pvp charı olur.

Setini güzel yaparsan Glavie-Fire-Force güzel iş görür ayrıca Glavie-Blade-Fire da önerebilirm ama bu buildin itemlerini yapmak uğraştırır biraz ,zaten emek server olduğu için çok zaman harcaman gerekebilir.Kısacası oyunun ilk başlarında intler güçlü olur her zamanki gibi ama ilerleyen günlerde dediğim Glavie-Fire-Force buildine iyi bir set yaparsan güzel pvp charı olur.
Force çok kullanmayi bilmiyorum ya ama sağlam bir char olursa ugraşacağım baya

Force yok . Ayrıca hiç bir str'yi kesemezsin blade char ile
nasıl ya, hocam pedrorainerı bir izlermisin youtubedan. Force blade ile tek attığımı bilirim glaivelere debuffları yedirip batır skilliyle.
Ps: Keşke o sword bende olaydı da göstermiş olurdum.

Yukarı Alt