Arkadaşlar 105 Caplık Only Ch(Sadece CH) Sunucuda oynuyorum. Sunucunun Damageleri isroya eşit yaklaşık

Sizce en iyi ch buildi hangisi olur ?(Pvplik)

Önerdiginiz Buildle beraber Ne Giymeli falan onlarida açıklarsanız sevinirim

Takımı
Galatasaray
Glavie-Fire-Force ya da Glavie-Blade-Fire. Garment giysen iyi olur.

Ayrıca en iyi build diye bir şey yok bence kullanma ve yeteneğine bağlı, build dağılımı az bir fark etki ediyor.

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Int olarakta mastery 315 olarak düşünürsek ; 105 Fire 105 Heuksal 80 cold 35 Light yapabilirsin zszcnin orjinalinde öyle oynuyordum gm charları hariç zorlandığımı pek hatırlamıyorum . Ayrıca eğer orjinal 105capse force debuffları olmaması lazım , pill buguda olmuyordu SS'lerde iş yapıyordu .

Dediğim buildde garment giyiyodum yani snowla garment olsanda strlere dayanıyorsun ama pro giyince SS nukerler çok kolay harcıyor . Genelde önce acc seti yaparım , sende öyle yap .

Int olarakta mastery 315 olarak düşünürsek ; 105 Fire 105 Heuksal 80 cold 35 Light yapabilirsin zszcnin orjinalinde öyle oynuyordum gm charları hariç zorlandığımı pek hatırlamıyorum . Ayrıca eğer orjinal 105capse force debuffları olmaması lazım , pill buguda olmuyordu SS'lerde iş yapıyordu .

Dediğim buildde garment giyiyodum yani snowla garment olsanda strlere dayanıyorsun ama pro giyince SS nukerler çok kolay harcıyor . Genelde önce acc seti yaparım , sende öyle yap .

Anladım Yani şimdi demek istediginiz Glavie aç değil mi

Birde Sunucu Zszc Silkroad Ayrıca Çogu Kişi Pure int Spear kullanmakta

Takımı
Galatasaray
Anladım Yani şimdi demek istediginiz Glavie aç değil mi

Birde Sunucu Zszc Silkroad Ayrıca Çogu Kişi Pure int Spear kullanmakta
Serverin ilk başlarında herkes setini yapana kadar intler güçlü olacaktır ama str birisi setini güzel bir şekilde yaptığı taktirde intin hiç şansı kalmaz.

Bu arada mastery 360.

Şimdi son durum nedir Mastery 360

Skilleri nasil Dağıtmalıyım ?

Birde İnt olarak Prot giymek daha mantıklı değil mi spearda

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Serverin ilk başlarında herkes setini yapana kadar intler güçlü olacaktır ama str birisi setini güzel bir şekilde yaptığı taktirde intin hiç şansı kalmaz.

Bu arada mastery 360.
Şimdi son durum nedir Mastery 360

Skilleri nasil Dağıtmalıyım ?

Birde İnt olarak Prot giymek daha mantıklı değil mi spearda
Değil . Serverin büyük yoğunluğu intse garment giy . Force var mı ?

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
orada mısınız seçiminizi bekliyorum :D
Şahsen daha önce pure int oynadım 105 capte dediğim gibi son zamanlar çıkan gm charları harici pek zorlanmazdım . Artık str glavie oynuyorum 100caplerde force olduğu için . Yani karar senin :curtain:

Şahsen daha önce pure int oynadım 105 capte dediğim gibi son zamanlar çıkan gm charları harici pek zorlanmazdım . Artık str glavie oynuyorum 100caplerde force olduğu için . Yani karar senin :curtain:
Başka forumlarada yazıyorum bazı insanlar hybrid char da açabilirsin diyor hybridler nasil ? iş görür mü

Yukarı Alt