Takımı
Galatasaray
paypala aktarması için onaylı paypal hesabı olması gerekiyor

RiqueLme

Bilgiliyim
liseden cıktıgım yıl haberim olsa abramovici satın alırdım 3 yıldır pc basındayım :(
iş okul bişi yok günde 4 reklamada tıklayalım artık ayıp yani 5 aya günde 100 dolar cekersem eğer
4meLee panpa bi günlük para senindir :D

Takımı
Galatasaray
Caffeine demiş ki:
sarkoLata demiş ki:
Banka hesabı veya Kredi kartı olan herkes onaylattırabilir.
olsa bunlarla uğraşır mıydık biggrint1 neyse 15 20 $ olursa onaylattırırız ama golden olmadan kazanmak imkansız summer2:

sarkoLata demiş ki:
Caffeine demiş ki:
sarkoLata demiş ki:
Banka hesabı veya Kredi kartı olan herkes onaylattırabilir.
olsa bunlarla uğraşır mıydık biggrint1 neyse 15 20 $ olursa onaylattırırız ama golden olmadan kazanmak imkansız summer2:
İmkansız değil gözünüzde çok büyütüyorsunuz hocam :) .

xFactoria demiş ki:
eger ben 6 7 ay hergun duzenli tiklarim diyorsan imkansiz degil 8)
Ps.6-7 ay en az.1 sene duzenli tiklaman gerekli ama sitenin omru 1 sene surer mi orasi mechul.
Birazda şans işi aslıdna kiraladığınız işçiler aktif olursa + birde premium üyeliğe yükselirlerse çok güzel gelir elde edilebilir :)

EmmaW

şu onaylı paypal hesabı canımı sıktı :/ sadece paypalamı gidiyorki paralar onay gerektirmeyen başka bir siteye atsak :/

xFactoria demiş ki:
eger ben 6 7 ay hergun duzenli tiklarim diyorsan imkansiz degil 8)
Ps.6-7 ay en az.1 sene duzenli tiklaman gerekli ama sitenin omru 1 sene surer mi orasi mechul.
Site ne zaman açılmış?

EnDZoNe

Valla ben net alemine daldıgımdan beri bu siteyi biliyorum yanılmıyosam .Kazanan bunu becerebilen birisi varmı bilmiyorum ama İnternet alemine 97 de girdigimi düşünürsek sitenin bayag bayag bi uzun soluklu oldugunu söyleyebiliriz.

Takımı
Galatasaray
EnDZoNe demiş ki:
Valla ben net alemine daldıgımdan beri bu siteyi biliyorum yanılmıyosam .Kazanan bunu becerebilen birisi varmı bilmiyorum ama İnternet alemine 97 de girdigimi düşünürsek sitenin bayag bayag bi uzun soluklu oldugunu söyleyebiliriz.
7 aylık site :lol: :lol:

4medLee demiş ki:

Birde yazımımı Editliyorsun? Yaptığından Utandığın içinmi ???

Arkadaşlar ben bu konuyu açtım ve bu şahıs burda mod olduğu için konuyu üzerine almış? kim veriyor böyle bi yetkiyi buna?? ben yıllardır forumlarda takılıyorum ama böyle bi mod luk yapan görmedim!! üye konuyu açar mod üzerine alır! nedir bu saçmalık ???

Mopneet

Ne diyorsun sen ya? Konuyu üstüme falan almadım ben. 1 hafta önce geldin, yine esip gürledin, kaldırdık linki. Şimdi gelmişsin sanki zaten söylenmemişsin gibi bağırıp çağırıyorsun. 2 düşün 1 konuş!

Mopneet demiş ki:
Ne diyorsun sen ya? Konuyu üstüme falan almadım ben. 1 hafta önce geldin, yine esip gürledin, kaldırdık linki. Şimdi gelmişsin sanki zaten söylenmemişsin gibi bağırıp çağırıyorsun. 2 düşün 1 konuş!

Benim linkimin yanına kendi linkini ekliyebilirsin. sende emek vermişsin daha açıklayacı bi şekilde emeğinin boşuna gitmesini istemem..

Sen bunu nasıl algılıyorsun? Ben sana böyle yazmıştım! Sen ne yapmışsın? Tamamiylen benim linki silip kendi linkini eklemişsin! Nedir bu yahu? Sen öğretmeninden birşey öğrendikten sonra kalkıp ona bilgelikmi yapıyorsun???? insan olurda bu kadarda Nankör OLAMAZ!

Mopneet

4medLee demiş ki:
Mopneet demiş ki:

Benim linkimin yanına kendi linkini ekliyebilirsin. sende emek vermişsin daha açıklayacı bi şekilde emeğinin boşuna gitmesini istemem..

Sen bunu nasıl algılıyorsun? Ben sana böyle yazmıştım! Sen ne yapmışsın? Tamamiylen benim linki silip kendi linkini eklemişsin! Nedir bu yahu? Sen öğretmeninden birşey öğrendikten sonra kalkıp ona bilgelikmi yapıyorsun???? insan olurda bu kadarda Nankör OLAMAZ!
Sakin olup tekrar kontrol eder misin?

Ben her Seferinde gelip söyledikten sonra değiştiriceksen se ....

işin cıvığı çıkar ...

Yukarı Alt