Takımı
Galatasaray
Arada sırada fazladan reklam koyuyorlar tüm gün başında beklemek lazım.

Bu Bana Yapılan Hepten bir saygısızlıktır. Benim konumu alıp Düzenleyip ve kendi referansını eklemek tamamiylen SAYGISIZLIKTIR!

Benden Öğrenin Sonra Kendinize Göre Düzenleyin.. Çok Terbiyesizce Hareketlerde Bulunuyorsunuz..

Mopneet

4medLee demiş ki:
Bu Bana Yapılan Hepten bir saygısızlıktır. Benim konumu alıp Düzenleyip ve kendi referansını eklemek tamamiylen SAYGISIZLIKTIR!

Benden Öğrenin Sonra Kendinize Göre Düzenleyin.. Çok Terbiyesizce Hareketlerde Bulunuyorsunuz..
Sorun sadece oraya link eklememse kaldırayım lakin görselleri yenilememe neden sinirlendiğini pek anlayamadım.
/Link kaldırıldı.

En Azından izin Alınıp konunun editleneceğini Söyleseydin belkide hiç umursamazdım. evet konuyu benden güzel editlemiş olabilirsin fakat buda beni geriye atacağın anlamına gelmez.

Mopneet

4medLee demiş ki:
En Azından izin Alınıp konunun editleneceğini Söyleseydin belkide hiç umursamazdım. evet konuyu benden güzel editlemiş olabilirsin fakat buda beni geriye atacağın anlamına gelmez.
Güzel arkadaşım, amacım seni geriye atmak olsa yapılacak birçok şey var. Seni geriye atmak bana bir şey kazandırmaz.
Benim amacım insanların görsel açıdan daha güzel bir anlatım görmesini, daha çok yararlanmasını sağlamak. Benim görevim bu. Bunu senden izinsiz yapmam bu kadar büyük bir meseleye yol açacaksa, bir daha ki sefere daha dikkatli olurum. (:

Benim linkimin yanına kendi linkini ekliyebilirsin. sende emek vermişsin daha açıklayacı bi şekilde emeğinin boşuna gitmesini istemem..

iyi forumlar extraloob

Ben bu işçi işini anlamadım 75 centimiz olunca bu parayı bu 3 işçi alımı olayına vericez ve 3 kişimi bulmamız gerekicek online takılan refer onlarımı işçi yapıcaz anlamadım aydınlatırmısın :rolleyes1: whiteangel

Mopneet

exotic demiş ki:
Ben bu işçi işini anlamadım 75 centimiz olunca bu parayı bu 3 işçi alımı olayına vericez ve 3 kişimi bulmamız gerekicek online takılan refer onlarımı işçi yapıcaz anlamadım aydınlatırmısın :rolleyes1: whiteangel
Bir şey bulman gerekmeyecek. Resimlerden görebileceğin gibi işçi kiralama bölümüne giriyorsun, tıklıyorsun ve 3 kişi kiralamış oluyorsun. Bu kişiler senin benim gibi insanlar. ^^ Her gün tıklayabilirler de tıklamayabilirler de. (:

Takımı
Galatasaray
İlk 3refimi aldım kendimle beraber günde 20cent kâr yaptım tabi drler de var hadi bakalım gidiyoruz.

Mopneet demiş ki:
exotic demiş ki:
Bir şey bulman gerekmeyecek. Resimlerden görebileceğin gibi işçi kiralama bölümüne giriyorsun, tıklıyorsun ve 3 kişi kiralamış oluyorsun. Bu kişiler senin benim gibi insanlar. ^^ Her gün tıklayabilirler de tıklamayabilirler de. (:
Bro onu anladımda şimdi 0 referrals 0.75'de paramız var diyelim işçi alıyoruz ama bu işçileri site kendimi belirliyo sıradaki üyelerden tam kavrayamadım :confused1: whiteangel

Mopneet

exotic demiş ki:
Mopneet demiş ki:
exotic demiş ki:
Bro onu anladımda şimdi 0 referrals 0.75'de paramız var diyelim işçi alıyoruz ama bu işçileri site kendimi belirliyo sıradaki üyelerden tam kavrayamadım :confused1: whiteangel
Evet. Seçme şansın yok.

Teşekkürler yapıcaz bakalım 0.500 olmuş :)
Bişey daha sorucam bu 3 işçileri aldık diyelim bunlar bizim referrals'larımız mı oluyo yani üye isimlerini fln görebiliyomuyuz ? ^^

exotic demiş ki:
Bide çok soru soruyorum :lol: ama AVG nedir ? :)
avg iscilerin statlari gibi birseydir.Yani duzenli tikliyorlarsa yuksek olur tiklamiyorlarsa dusuk olur.
PS.Arkadaslar golden olmadan para kazanamazsiniz bunu soyleyeyim 85 $ felan vermeniz gerekiyor yani ^^

xFactoria demiş ki:
exotic demiş ki:
Bide çok soru soruyorum :lol: ama AVG nedir ? :)
avg iscilerin statlari gibi birseydir.Yani duzenli tikliyorlarsa yuksek olur tiklamiyorlarsa dusuk olur.
PS.Arkadaslar golden olmadan para kazanamazsiniz bunu soyleyeyim 85 $ felan vermeniz gerekiyor yani ^^
85 $ ona vericeğime google kazançları yada anket üzerinden para kazanma yolları var ne kadar doğrudur bilmem ama o parayı oraya yatırırdım :mrgreen:

Kimin Ne kadar işçisi oldu beyler ? Ben 20 tane işçi aldım daha demin.. fakat bu böyle gitmiycek golden üyelere bakıyorum adamlar tıkır tıkır para kaldırıyor.. Biraz Masraf lazım sanırım bende o masrafı yapıcam 1 2 ay gibi sürede zaten yatırdığım parayı geri alacağım sonrasıda Kâr marcı :wink1:

Mopneet

4medLee demiş ki:
Kimin Ne kadar işçisi oldu beyler ? Ben 20 tane işçi aldım daha demin.. fakat bu böyle gitmiycek golden üyelere bakıyorum adamlar tıkır tıkır para kaldırıyor.. Biraz Masraf lazım sanırım bende o masrafı yapıcam 1 2 ay gibi sürede zaten yatırdığım parayı geri alacağım sonrasıda Kâr marcı :wink1:
Paypal'a aktarıp kullandın mı hiç?

Yok daha Paypala para aktarmadım.. Sadece Rental Balance para aktarıp ordanda işçi alımı yapıyorum şuan :)

Yukarı Alt