Bu paypala kredi kartı bilgisi vermedım hesaba girince Sağ tarafta bildimler var orada Kredi kartınızı tanımlayın ve onaylayın diyor bi sorun olur mu ? Kredi kartınla alış veriş ypmııyacagım ıcın vermek istemedim.Vermsekte ilerde bi sorn cıkartır mı ? ama e-postayı onayladım.
:starving:

3 referans kiraladım bunlar kendi kendinemi tıklıyor yoksa benim 1 işlem yapmam gerekiyor mu?

Hiç Bir Zaman Tıklama Başı Kazandıran Siteler Kazandırmaz. Aslında kazandırır ama mevduat küçük olur 5-6 Dolar Gibi.

Takımı
Galatasaray
cqloss07 demiş ki:
Hiç Bir Zaman Tıklama Başı Kazandıran Siteler Kazandırmaz. Aslında kazandırır ama mevduat küçük olur 5-6 Dolar Gibi.
Üzerinde çok durursan gayet kazandırıyorlar ^^
Siteye ilk üye olduğuumda 3referal ( 0.75$ ) için 17-18 gün uğraşmıştım. şimdi günde 0.5$ geliyor ^^
Kazancıma yardımcı olmak isteyenlere :P http://www.onbux.com/?r=sarkolata

sarkoLata demiş ki:
cqloss07 demiş ki:
Siteye ilk üye olduğuumda 3referal ( 0.75$ ) için 17-18 gün uğraşmıştım. şimdi günde 0.5$ geliyor ^^
Sen Günde 0.5$ Kazanıyorsun . Ben İse Sadece 3 Gün İçerisinde 120TL yi geçik kazanıyorum. Kuzenim Aylık 2000TL liyi geçiyor , ortağı ise aylık 5000Tl yi. Tıklama başı çok bekletir . ve az para kazandırır.

Takımı
Galatasaray
cqloss07 demiş ki:
sarkoLata demiş ki:
cqloss07 demiş ki:
Sen Günde 0.5$ Kazanıyorsun . Ben İse Sadece 3 Gün İçerisinde 120TL yi geçik kazanıyorum. Kuzenim Aylık 2000TL liyi geçiyor , ortağı ise aylık 5000Tl yi. Tıklama başı çok bekletir . ve az para kazandırır.
Ama ben sadece günde 2dakikamı ayırarak reklamlara tıklıyorum. Siz , kuzeniniz , kuzeninizin ortağı neler yapıyor acaba ? :P

3Günde 120TL Kazanmak mı iyi . günde 0,5$ Kazanmakmı İyi ? . Yakında bu forumda konular ve detaylı anlatım yapıcam . ve eminim bir çok kişi bu alana yönelcek. Günde 1 saatini ayırarak internetten para kazanan insanlar var .

Takımı
Galatasaray
cqloss07 demiş ki:
3Günde 120TL Kazanmak mı iyi . günde 0,5$ Kazanmakmı İyi ? . Yakında bu forumda konular ve detaylı anlatım yapıcam . ve eminim bir çok kişi bu alana yönelcek. Günde 1 saatini ayırarak internetten para kazanan insanlar var .
Şimdi Leet bu siteye bir reklam koysa kazanacağı miktarı düşün? Bir şey yapması da gerekmiyor sonuçta , benim öyle bir durumumum yok ki (: Kendi halimde takılıyorum

sarkoLata demiş ki:
cqloss07 demiş ki:
Şimdi Leet bu siteye bir reklam koysa kazanacağı miktarı düşün? Bir şey yapması da gerekmiyor sonuçta , benim öyle bir durumumum yok ki (: Kendi halimde takılıyorum
Aylık 5000TL Geçebilcekmi ? Veya 3 Günde 120TL Veya 3 Saat içinde 150TL Veya Bir Günde 200TL Bunları kazanan arkadaşlarım var . ama Leet bunu reklam ile kazanamaz.

@cqloss07
merak ettim gerçekden dediğin işi
ben kendi işimle uğraşıyorum şuan teyzem aylık 10bin lira kazınıyor ben yeni başladık ki aylık şuan 1500 tl prim yatıyor bu tarz imkanlar heryerde var doğru kişi tarafından yönlendirilmen yeter

SirGLooMy demiş ki:
@cqloss07
merak ettim gerçekden dediğin işi
ben kendi işimle uğraşıyorum şuan teyzem aylık 10bin lira kazınıyor ben yeni başladık ki aylık şuan 1500 tl prim yatıyor bu tarz imkanlar heryerde var doğru kişi tarafından yönlendirilmen yeter
Üniversite Hayatım Başladığı Taktirde Bir Ekip Grup , Eğitim Vericez. Ben Daha Yolun Başındayım Kuzenim Ve Ortağı . Türkiyede Bu İşi Yapan Sayılı Kişilerden Yaşı 18 Olmasına Rahmen 40 Yaşındaki Bir adam bile hocam diyor.

bu konu acıldığından beri onbuxtayım bu konuda tecrübeli arkadaşların bize yardım etmelerini yada yol göstermelerini dört gözle bekliyorum :starving:

Mopneet

Ayrıntılı bilgi almak isteyenler pm atabilirler, sorularıyla beraber.

NiNCaSu demiş ki:
qwerty686 demiş ki:
bu konu acıldığından beri onbuxtayım bu konuda tecrübeli arkadaşların bize yardım etmelerini yada yol göstermelerini dört gözle bekliyorum :starving:
Banada en azından silk,gold vs paramız çıksın.Sİr come on bro :mrgreen:

aynen bunun yanında tel faturası ve internet faturası gibi şeylerde olabilir tabi hayır demem :mrgreen:

Yukarı Alt