Beyler Bir Redbull Uyesi olarak herkezden özür diliyorum oyunu bırakma derecesine geldim gibi bişi 2-3 haftadır online hiç olmadım canım cok sıkkın

Traffic :evil:

Anca Akşamları Girebiliyordum O zmn da sayılı kişiler online oluyordu
Anlıcagınız oyunda artık bi nebze sıkıntı wermeye başlamıştı
Şu anda Saat 03:33 We ben 03:00 dan beri deniyorum
Oyundan soguma nedenlerim arasında bu cok büyük bi etki sagladı
Nese inş oyuna girer
3 hafta sonra gene girer inş oyuna
:P

online olma süresi çok olsun diyosunda giremiyoz ki oyuna :S girsekte dc yiyoruz :s

crazycones demiş ki:
online olma süresi çok olsun diyosunda giremiyoz ki oyuna :S girsekte dc yiyoruz :s
dostum o ilk zamanlardaydı şimdi traffic ve dc leride hesaba kattığımız için kimseye karışmıyorum ama yinede arada bir online görmek güzel olur :wink1:

darkonder

Öğretiyorum
eet arakdaslar ben genllıkle onlıneyım ama sız nasıl olamıyonuz sasıyom sahsen suan guildmızde onlıne olan 2 kısı var
1-My
2-OoMasTeRoO
3- Cellat
arada gırenlerde
deathGod
bırıdaha var ama aklımda degıl neyse sızı armızda onlıne olanlarda gormek ıstıyorum
eet artıkın buyuk oynam ıstıyorum lutfen guild uyelerım onlıne olmaya bakın cunku sız olamdan benım bırseyler yapmam anlamsız onun ıcın onlıne olmaya bırakın oto joıng e denesın ben oyle yapıyorum :D

önder sana yazıklar olsun bundan sonra arkanda deilim benim yerim ReDBuLL dur ve hep öle kalacaktır senin yeni guildin hayırlı olsun ama şanlıolmasın

aga Isromu yoksa baskamı ECsroysa ındırmek ıstıom konusalım bnde gelmek ıstıyorum

darkonder

Öğretiyorum
semıh on yargılı konusuyosun ben bu guildın bu halınden memnun degılım dedım ve sonrada cıkacagımı belırttım bende redbull dan cıkmak ıstemıyodum ama oyle olmak zorundaydı ben 3-4 kısı ıle bu guildde tek basıma takılamam bu secenegımı lutfen saygı duyun

ben başer abiyle yoluma bakarım kardeşim bundan sonra beni kimse ilgilendirmez ReDBuLL biz kurduk ve devamını getirecez senin yaptığın ise beni ve başer abiyi yüz üstü bırakmaktan başka bişi deil.Özelliklede beni hani biz dosttuk heryerde beraberdik noldu seninde deemi dostluğun yalan olduyoksa heeeee sana helal olsun diom başka bişi demiyom yolun açık olsun...............

csking123 demiş ki:
ben başer abiyle yoluma bakarım kardeşim bundan sonra beni kimse ilgilendirmez ReDBuLL biz kurduk ve devamını getirecez senin yaptığın ise beni ve başer abiyi yüz üstü bırakmaktan başka bişi deil.Özelliklede beni hani biz dosttuk heryerde beraberdik noldu seninde deemi dostluğun yalan olduyoksa heeeee sana helal olsun diom başka bişi demiyom yolun açık olsun...............
Aranıza Girmek İstemem Ama Önder Benim Dostum Kimseye Ezdirmem Eger ReDBuLL'dan Cıktıysa Vardir Elbet Bi Nedeni Asıl Sana Helal Olsun Senin Dostlugun Gercek Olsa 2 Dakikada Satmazdin Arkadasini Yüz Cevirmezdin, Bi Sorunun Varsa Ben Arkadasındayım DOSTUMUN..

darkonder

Öğretiyorum
Youran demiş ki:
csking123 demiş ki:
Aranıza Girmek İstemem Ama Önder Benim Dostum Kimseye Ezdirmem Eger ReDBuLL'dan Cıktıysa Vardir Elbet Bi Nedeni Asıl Sana Helal Olsun Senin Dostlugun Gercek Olsa 2 Dakikada Satmazdin Arkadasini Yüz Cevirmezdin, Bi Sorunun Varsa Ben Arkadasındayım DOSTUMUN..
sagol sercancım

Yukarı Alt