darkonder

Öğretiyorum
arkadasım XxSiMHoNxX yanı karacvabeyı benım guildımde topluyoruz artıkın burda/karacabey benım guildım olacak guild ısmı :EfendileR bu arada ben karacabeylıyım beklerız gelırsen

darkonder demiş ki:
arkadasım XxSiMHoNxX yanı karacvabeyı benım guildımde topluyoruz artıkın burda/karacabey benım guildım olacak guild ısmı :EfendileR bu arada ben karacabeylıyım beklerız gelırsen
ayıp len önder bari bunu burda benim sayfamda yapma kendini bu kadar küçültme. bi diyeceğin olrursa pm denen bişey var. sen tanımasan hiç sallamazdım bu mesajı ama seni bildiğim için sana içim burkuldu.

hani sen oyunu bırakmıştın noldu da bu kadar çabuk lafından geri döndün :coffee:

bu lafını hatırlarmısın :!:

darkonder demiş ki:
ve ReDBuLL dan yollumu ayırmam cunku ben nerede basladıysam orada bıtırım oke

darkonder

Öğretiyorum
abı oyle olduda hayaller oyle gıtme ıste asıl sorun buydu ben burdu 2 kısı ıle takılcaktım 1 ben bıde semıh acıyodu bende onun ıcın actım suan guildımde super ovmek gıbı olmasın ama allah bozmasın bugun gırdım 15 kısı acık dahada gelcek kısıler var bu arada abı ozurdılerım benım topic ı kıtlemısınde benım knk acmıstı onu bende onun uzerınde duzenleme yapamıyorum onun onu acmıstım kapatmısınız neyse artıkın konu falan acmam zaten kendı sıtemde yapcam ne yaparsam

Yukarı Alt