tabi ben dengesiz birisiyim çünkü ;

bot la lv kasıp oyunu bildiğimi iddia ediyorum
cünkü ;

millete küfürler yağdırıyorum ;

cünkü ;

birilerinin arkasında birşeyler yapıyorum.

walla bu oyuna para yedirmek hosuma gitmiyor ama sanırım bi sun alma vakti geldi kahvekeyfi

see u in another life b..ch popcorn

SEN KİMSİN Kİ BİZİ ELEŞTİRİYOSUN DENGESİZ !!!!
BIKTIK HERGUN SİZİN GİBİ EZİQ LERLE UGRAŞMAKTAN
LAflarına Dikkat et Sen Kimseye Herhangi Bir Mesaj Yüznden Dengezis Eziq Diyemesin BUnu Yapark ZAvallı durmuna sen dsüyorsun

ya benım anlamadıgım bısey var smdı 52+ alınınca ne oluyo yanı adam guıldınce bı karar almıs 52+ alıolardır tabı arkdaşın dengesız ve ezıq demesı de hos deıl

Ya Bu Arkadas Kendini Bişy Sanıyoo
Sanki Only4You Botter Deil
Sanki Bilek le kasıyoo
HErkes Biliyo Hercules de Kendine Buyuk Diyen Guıld lerin Full BOTTER olgudunu

DarKKinG demiş ki:
Ya Bu Arkadas Kendini Bişy Sanıyoo
Sanki Only4You Botter Deil
Sanki Bilek le kasıyoo
HErkes Biliyo Hercules de Kendine Buyuk Diyen Guıld lerin Full BOTTER olgudunu
benm karsı cıktıgım bot değil

özellikle bu sitede yayınlandıktan sonra hiç bi oyun tecrübesi olmadan gelip adamların bence sacmaca konular acıp direnmelerine sinir oluyorum.

bütün herculesin sahitliğinde masterlarının ettiği küfürlerden sonra zaten uzatmaya gerek yok

hadi be ne number one hsterya la olanları gördük küfür yağdırıyosunuz number one degil number zero olmas sizden küfür edenden adam olmaz Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

darkBORN deki arkadaslık ortamı gibisi yok kardesim kim ne derse desin küfürbazmı dersiniz dengesizmi dersiniz o bizi kasmaz yeri gelio 60+ adamı huzuru bozduu için atıyoruz bize adam lazım adam bu arada Aristocrats guildindekilere basarılar dilerim inş. iyi yerlere gelirsiniz herkeze iyi oyunlar arkadaslar...

SinSiGirl demiş ki:
hadi be ne number one hsterya la olanları gördük küfür yağdırıyosunuz number one degil number zero olmas sizden küfür edenden adam olmaz Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
ağzından bal damlıor senin :mrgreen: :mrgreen: hatta bu rallici kendi guildini çoktan tanımış küfürbaz guildi die bizim sölemeize gerek kalmamıs :mrgreen: :mrgreen:

StarkDrache

Bilgiliyim
apiah demiş ki:
SinSiGirl demiş ki:
ağzından bal damlıor senin :mrgreen: :mrgreen: hatta bu rallici kendi guildini çoktan tanımış küfürbaz guildi die bizim sölemeize gerek kalmamıs :mrgreen: :mrgreen:
Her 2 Guilddende değilim Ama rallicinin orda demek istediğini yanlış anlamışsn Wink

StarkDrache demiş ki:
apiah demiş ki:
SinSiGirl demiş ki:
Her 2 Guilddende değilim Ama rallicinin orda demek istediğini yanlış anlamışsn Wink
seni anlıorum benim demek istediğim yani darkborn un adı küfürbazlara çıkmış adam o kadar duymuski ''bize ne kadar küfürbaz'' desenizde deyin felan laflarını kulnıor okee Wink

rallici33 demiş ki:
darkBORN deki arkadaslık ortamı gibisi yok kardesim kim ne derse desin küfürbazmı dersiniz dengesizmi dersiniz o bizi kasmaz yeri gelio 60+ adamı huzuru bozduu için atıyoruz bize adam lazım adam bu arada Aristocrats guildindekilere basarılar dilerim inş. iyi yerlere gelirsiniz herkeze iyi oyunlar arkadaslar...
huzuru bozan atılıyorsa kapayın guildi gidin küfür duymadıgımız adam kalmadı
darkborn den birini görsen slm veremiyorum oyundaki herkesle selamım vardır bulasmak istemiyorum sonucta :?!!!

DarKKinG demiş ki:
darkBORN number one !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kimle war yaptınız da bu kanıya kapıldınız kahvekeyfi detective

Only4yOu demiş ki:
rallici33 demiş ki:
Only4yOu demiş ki:
huzuru bozan atılıyorsa kapayın guildi gidin küfür duymadıgımız adam kalmadı
darkborn den birini görsen slm veremiyorum oyundaki herkesle selamım vardır bulasmak istemiyorum sonucta :?!!!
huzur sadece küfürle bozulmuyo ve küfür duymadığımız adam kalmadı demişsin benim nick X_calibur benim küfür ettiğime dair 1 tane ss koy bende o zaman biz küfürbazız dicem

lv farkından seninle karsılasmadım kahvekeyfi

ama ne masterı kaldı küfürünü duymadıgımız ne osu ne busu

küfür eden bi master varsa ve onun yardımcısı niteliğindeki adamlar küfür ediyorsa

herşey ortada darkBORN guild i cok cekicek ileride bundan da eminim

not: küfür eden kişinin hiç bir bahanesi olamaz ne olursa olsun olamaz sen master rütbesini taktıysan bunun ağırlıgınıda yasamak zorundasın

bişey çekmezler yaw ne çekecekler uzun süre devam etmeyecekki o guild gör bak çok yakında dağılacak herzaman derim bi guildte küfür varsa o guildi d-a-ğ-ı-l-ı-r,ben eldoraoda reborn da bulundum serverda kafa tutabilen yoktu,biz war a gittiğimizde karşıdan bütün union gelirdi hatta bütün server a karşı job war yapmıştık okadar güçlüydü,sonra aradan zaman geçtikçe bi baktık herkes yavaş yavaş dağılıyo,en sonundada tam dagıldı,neden?tabiki küfür yüzünden,siz böyle dvm edin darkborn çok iyi gidiyorsunuz Wink

Yukarı Alt