A

Anonymous

Guest
darkBORN 4ever
DAĞILACAĞINI ZANNEDEN ARKADAŞLAR VARSA YANILIYORLAR .. ÇÜNKÜ BİZ VARIZ ...

Pennywise demiş ki:
bişey çekmezler yaw ne çekecekler uzun süre devam etmeyecekki o guild gör bak çok yakında dağılacak herzaman derim bi guildte küfür varsa o guildi d-a-ğ-ı-l-ı-r,ben eldoraoda reborn da bulundum serverda kafa tutabilen yoktu,biz war a gittiğimizde karşıdan bütün union gelirdi hatta bütün server a karşı job war yapmıştık okadar güçlüydü,sonra aradan zaman geçtikçe bi baktık herkes yavaş yavaş dağılıyo,en sonundada tam dagıldı,neden?tabiki küfür yüzünden,siz böyle dvm edin darkborn çok iyi gidiyorsunuz Wink[quote="

bizi çekemiyonuz ondan bu lafları söylüyonuz kıskanmayın lan bizi yeterrrrrrrr hem benim HYSTREA ile bi sorunum yok hatta cok iyi de anlaşıyorum da denebilir sen önce çekememezlik özelligini yen sonra gel konuş (unutma darkBORN dagılmaz)ve extraokk darkBORN number one

zaten belli number on oldugunuz

foruma gelip "lan" yazan
forumu kendi ciftliği sanıp dangalakca msj yazanların hepside darkborn den

topic closed for me

see u in another life b....

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
MaNyAk21 demiş ki:
darkBORN 4ever
DAĞILACAĞINI ZANNEDEN ARKADAŞLAR VARSA YANILIYORLAR .. ÇÜNKÜ BİZ VARIZ ...
umarım dağılmazsınız tek yapmanız gereken saygın bir guildiçi olsun gerisi sorun olmaz küfür illaki edilir lakin guildiçi samimiyet ve saygı bozulmazsa guildda bozulmaz extrabeer

A

Anonymous

Guest
Yani Benim anLamadığım darkBORN guiLd'i Diyince Neden Bazı ArkadaşLar Hemen BaLıkLama AtLıyor. Yok darkBORN böyLe Yok darkBRON ŞöyLe Diye.. Ne Yaran Var ..
darkBORN'la
onu anLamış DeğiLim.. Adam Oraya 52+ ADamLarı aLırız Diyor.. Yani Sana Ne oLuyor? Her Seferinde Yorum Yapmak Zorunda DeğiLsin! Senide Gören Ana Kuzusu Sanıcak.. Yok Küfürbaz guiLd'miş Yok biLmem Neymiş.. Neysek Neyiz Kardeşim Beni Seni iLgiLendiriyormu? Bu BaşLık darkBORN'u Tartışmak İçin açıLmadı! O yüzden Yorum Yapmadan önce.. BaşLıkLarı iyi Okumanı Tavsiye ederim.. Haddini biL!

! darkBORN Number One !

A

Anonymous

Guest
darkBORN a küfürbaz diyenler kendi içlerindeki çakalları temizlesin önce!!!

Çok övündüğünüz bazı guildlerde bir yarkan için kendi guildindeki adama küfür edecek kadar AŞŞAĞILIK insanlar varken darkBORN a dil uzatmayın!

Haddinizi bileceksiniz...!!!

extraokk extraokk darkBORN is NUMBER ONE extraokk extraokk

TurKKillS demiş ki:
Pennywise demiş ki:
bişey çekmezler yaw ne çekecekler uzun süre devam etmeyecekki o guild gör bak çok yakında dağılacak herzaman derim bi guildte küfür varsa o guildi d-a-ğ-ı-l-ı-r,ben eldoraoda reborn da bulundum serverda kafa tutabilen yoktu,biz war a gittiğimizde karşıdan bütün union gelirdi hatta bütün server a karşı job war yapmıştık okadar güçlüydü,sonra aradan zaman geçtikçe bi baktık herkes yavaş yavaş dağılıyo,en sonundada tam dagıldı,neden?tabiki küfür yüzünden,siz böyle dvm edin darkborn çok iyi gidiyorsunuz Wink[
öncelikle ağzını topla öyle lanlı lunlu klavye delikanlısı kılığına bürünme hemen oke? Wink ben hercules te bile oynamıyorum ki sizin guildi neden çekemiyim sizin guildten 1 kişiyi bile tanımıyorum,sadece nuker_tr die biri ks yapma dediğim zaten ''kes lan it'' diye cvp vermişti bana o yüzden sizin guilde uyuzum Wink ama şuan zaten herculeste oynamıyorum

darkBORN iyi bi guilddi , ileride serwer ın en güçlü guildlerinden olacak gibi gözüküyodu , taki lethal ve lancelet darkBORN e girene kadar , onlarla sadece düşman kazanır darkBORN başka bişe kazanmaz zaten , belkide bu darkBORN ün sonu olur . popcorn kahvekeyfi

no reply to me !! extraokk

CoquetBeat demiş ki:
darkBORN iyi bi guilddi , ileride serwer ın en güçlü guildlerinden olacak gibi gözüküyodu , taki lethal ve lancelet darkBORN e girene kadar , onlarla sadece düşman kazanır darkBORN başka bişe kazanmaz zaten , belkide bu darkBORN ün sonu olur . popcorn kahvekeyfi

Ayınen extraokk

A

Anonymous

Guest
memati demiş ki:
CoquetBeat demiş ki:

Ayınen extraokk

eLaLemin Derdi Senimi Gerdi ? Ne Var Bende anLamıyorum Ha :) Çokmu Acı Çektirdim Sana ..

Ve Sen ThamBİRPhicm Daha Düne Kadar LanCeLoT'la Msn'de Konuştuğunu Görüyordum Abi feLan diyordun? Şimdi İse Aynen Diyorsun. Sen Ne Ayaksın.. Bence Kendine Bi Ayar Ver .. BöyLe Dönek oLma Wink

L3th4L demiş ki:
memati demiş ki:
CoquetBeat demiş ki:

Ayınen extraokk

eLaLemin Derdi Senimi Gerdi ? Ne Var Bende anLamıyorum Ha :) Çokmu Acı Çektirdim Sana ..

Ve Sen ThamBİRPhicm Daha Düne Kadar LanCeLoT'la Msn'de Konuştuğunu Görüyordum Abi feLan diyordun? Şimdi İse Aynen Diyorsun. Sen Ne Ayaksın.. Bence Kendine Bi Ayar Ver .. BöyLe Dönek oLma Wink
dogruyu görmek doneklık mıdır??:)) komıksın sen ha yas grubun kac senın merak edıorm dogursu?? kısme sevmıo sızı dıslanmıs moronsunuz ıste bu akdar basıt!!!fazla konusma yol al!!

A

Anonymous

Guest
grandflash

Sen böyLe DoğruLarı Görüyorsan Eğer.. Artık bişey Diyemiycem.. Ben Gereken KişiLerden Gereken özr'i diLedim.. Ama İnsan oLan kişiLerden diLedim.. Ve Bazı ArkadaşLar AracıyLığıyLda Özürümü Dier Arkadaşlarada iLetmesini söyLedim.. Ama Dikkat Et İnsan oNlanLardan DiLedim diyorum.. Sen İnsamısın deiLmisin Artık Onu biLemem.. Ve SeniNle bi Dahada Tartışmaya Girmiycem.. Beni SevmiyenLenLer Var Diyorsun.. En Azından Seni kesicek Kadar Seven Bir Çok Arkadaşımda Var.. Wink Yaş Gurubumu ise DüşmanLarıma Sor Onlar Çok iyi biLir.. Ama Sen Yaşımı biLe biLmeden Yorum Yapıyorsun.. Bak DüşmanLarım biLiyor Diyorum.. Yani Bu Demektirki Sen Benim düşmanım biLe oLamazsın.. Senin Damarındaki Akan Kan Bana Düşman oLmana Yetmez. Hadi Canım Naş Naş !

L3th4L demiş ki:
grandflash

Sen böyLe DoğruLarı Görüyorsan Eğer.. Artık bişey Diyemiycem.. Ben Gereken KişiLerden Gereken özr'i diLedim.. Ama İnsan oLan kişiLerden diLedim.. Ve Bazı ArkadaşLar AracıyLığıyLda Özürümü Dier Arkadaşlarada iLetmesini söyLedim.. Ama Dikkat Et İnsan oNlanLardan DiLedim diyorum.. Sen İnsamısın deiLmisin Artık Onu biLemem.. Ve SeniNle bi Dahada Tartışmaya Girmiycem.. Beni SevmiyenLenLer Var Diyorsun.. En Azından Seni kesicek Kadar Seven Bir Çok Arkadaşımda Var.. Wink Yaş Gurubumu ise DüşmanLarıma Sor Onlar Çok iyi biLir.. Ama Sen Yaşımı biLe biLmeden Yorum Yapıyorsun.. Bak DüşmanLarım biLiyor Diyorum.. Yani Bu Demektirki Sen Benim düşmanım biLe oLamazsın.. Senin Damarındaki Akan Kan Bana Düşman oLmana Yetmez. Hadi Canım Naş Naş !
80 oldugumda pvpye beklerım o sevenlerını :mrgreen: nese senı kestım dıe orda yedıremedın ana avrad saydın durduk yere bu mu ozrdun durduk yere bas gıt ya laga luga yapma su guıldınde adını lekeleme baslık acmıslar mahvetme

A

Anonymous

Guest
grandflash demiş ki:
L3th4L demiş ki:
grandflash

80 oldugumda pvpye beklerım o sevenlerını :mrgreen: nese senı kestım dıe orda yedıremedın ana avrad saydın durduk yere bu mu ozrdun durduk yere bas gıt ya laga luga yapma su guıldınde adını lekeleme baslık acmıslar mahvetme

:mrgreen: Bak Bak Bak İftira Atmayıda Öğreniyorsun :) KanıtLa Küfür Ettiğimi! Ben Her Zaman Derim Kime Ne Dedimse Derim Demişimdir.. Ama Demedimse Dememişim Demişimdir.. Orda gLobaL Atanda Ben deiL. Sendin. Ve Bende SAna Diyorumki 80 lvl'de Görüşürüz. Merak etme!

Neyse FazLa Uzadı Konu.

L3th4L demiş ki:
grandflash demiş ki:
L3th4L demiş ki:
grandflash

:mrgreen: Bak Bak Bak İftira Atmayıda Öğreniyorsun :) KanıtLa Küfür Ettiğimi! Ben Her Zaman Derim Kime Ne Dedimse Derim Demişimdir.. Ama Demedimse Dememişim Demişimdir.. Orda gLobaL Atanda Ben deiL. Sendin. Ve Bende SAna Diyorumki 80 lvl'de Görüşürüz. Merak etme!

Neyse FazLa Uzadı Konu.
benı daha tanımamıssın sen oyun olarak bahsedıyorum!! grsrz!!! zaten sen bana etmedın benım hobım kufur etmek ole bı eddım dedım benım kanıta ıhtıyacım yok yandasada ıhtıyacım yok neyın ne oldugunu bılıorm gonlum rahat olsun huzurlu olıım yeter hadı kapadım ben konuyu

Yukarı Alt