hayatımda izlediğim en iyi filmdi!!adamlar teknolojinin gelişmesi için beklemişler 1996 dan beri gerçektende büyük bi emek war filmde...

Vallaha de nerden öğrendin? yada kesin mi avatarın 2ıncısını ceksınler sana pacıfıcde 90lvl wız hedıye edecem :santa:
yönetmen daha film bitmeden 2006 yılında açıklama yapmış 2. filmede başlayacağı hakkında. filmin sonuda zaten dewam ettirilcek gibi bitti. adam gözlerini açtı bittti :starving: :mrgreen:

Sinamada izlenicek muhteşem bir filim IMAX de izledim bu şölen 2 katına çıktı gerçekten guzel bir filim o ortamdaki doga o ortamdaki yaşıllık kısacası renk cumbusu bi harika bende derin bir etki bıraktı ve tekrardan gidip izlemeyi planlıyorum...

Gameworld

Bilgiliyim
Bendemi izlesem acaba benim izlediğim filmlerde bol kan olması lazım ama :twisted:
Birde 3 d izleyebileceğimi sanmıyorum normal izlesem keyif alabilirmiyim acaba konusu güzelse görüntü boş benim için zaten görüntüye fazla dikkat etmem böyle yarı animasyon yarı gerçekte

Gameworld

Bilgiliyim
Ne kadar kızsam az bile bunlara sinemaya telefon açıp yerimi ayırttıracaktım kadın bana ne dese iyi avatar filmi sinemamızda mevcut değil ıhhh öldürecektim tamam 3 d den taviz veriyorum zaten bari filmi getirin ya internetten zileyeceğiz mecbur of of 3d izleyenler kıymetini bilsin biz filimi bile izleyemiyoruz

Film başlamadan önce tanıtım reklamlarından Alpella'nın reklamı 3d teknolojisiyle yayınlandı. Tam o anda gözlüğü taktık, reklamda çikolatanın büyük hali gözüküyordu. Ancak o 3d nasıl bir olaysa, o çikolataya elimi uzatsam tutacakmışım hissini uyandırdı bende, gerçekten anlatılmaz bir deneyim. Altyazılar da aynı şekilde. Hele laboratuar sahneleri dehşetti. Mutlaka izlenmesi gereken bir film.

Arkadaşlar filmi Dublaj lı izleyin önerisinde bulunayım çünkü altyazıları okurken o görsel şöleni kaçırırsınız

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
DaGangsta demiş ki:
Film başlamadan önce tanıtım reklamlarından Alpella'nın reklamı 3d teknolojisiyle yayınlandı. Tam o anda gözlüğü taktık, reklamda çikolatanın büyük hali gözüküyordu. Ancak o 3d nasıl bir olaysa, o çikolataya elimi uzatsam tutacakmışım hissini uyandırdı bende, gerçekten anlatılmaz bir deneyim. Altyazılar da aynı şekilde. Hele laboratuar sahneleri dehşetti. Mutlaka izlenmesi gereken bir film.

hele likit ekran pc monitorleri adam monitorde ki klasörü tutup çekti elinde açtı ahahha aklım gitti az kaldı 50 yıl sonra likit ekran gelir :mrgreen:

UnT0uchabLe demiş ki:
Arkadaşlar filmi Dublaj lı izleyin önerisinde bulunayım çünkü altyazıları okurken o görsel şöleni kaçırırsınız
türkçe dublajda polat alemdar'ı seslendiren kişi seslendirmede var düşün artık ne kadar rezil bir durum, orijinal izlemek varken olur mu hiç kuzum dublaj yapmayın lütfen.

sinemasına 4 kere gittim 3 kere 3d biri normal gerçekten çok güzel bir film 2.filmini bekliyorum avatarın -.-

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Bu hafta sonu gidiyorum bu filme, sanırım izlerken gözlük mü ne veriyorlarmış .. Ne kadar doğru bilmiyorum ama filmi övende çok var yani, artık gitmek farz oldu :lol:

3d gittim harikaydı bence kaçırmayın bu görsel şöleni.fakat Tr dublajlı izlemeniz tavsiyem..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Toxicated demiş ki:
Bu hafta sonu gidiyorum bu filme, sanırım izlerken gözlük mü ne veriyorlarmış .. Ne kadar doğru bilmiyorum ama filmi övende çok var yani, artık gitmek farz oldu :lol:

gözlük bir muhteşem ve geri verme zorunluluğu yok vermeyin zati parsını alıyorlar çünki, film bence yeryüzüne inmiş en kutsal filmdir 8)

Yukarı Alt