Tek kelimeile harika bir film bayıldım!! Tekrar izlemeyi Planlıyorum ve Avatar probramına adamın ilk girdiğinde yediği garip meyveden yemek istiyorum :S :D:D

Mopneet

Dünyanın en iyi Bilim Kurgu filmi olduğu söyleniyor. Gitmeyi düşünüyorum.

Filmi bende daha izlemedim ama büyük heyecanla izleyeceğim günü bekliyorum.Filme gitmek isteyenler 15 TL civarında para getirmeleri gerekiyormuş.Öğrenci 12,50 TL Ayrıca 3 boyutlu gözlük kiralama 1,5 TL'miş.Gözlüğü kiralamak da tam bir saçmalıktır neden böyle saçma uygulama yapıyorlar ki.

izmirde 1 tane 3d sinema var oda kac gundur dolu bosalmasını beklıyorum heyecanla beklıyorum

Avatara çıktığı gün gittim mükemmel bir film. Ben 3d olarak izledim ama yinede insanı tatmin ediyor renkler ayrıca film üçleme olucakmış :nod:

mavii demiş ki:
Vallaha de nerden öğrendin? yada kesin mi avatarın 2ıncısını ceksınler sana pacıfıcde 90lvl wız hedıye edecem :santa:
Film çıkmadan 1 hata önce hergün manşetlerde yer aldı film okuyua okuya bi hal olmuştum bi zman sonra :santa: Gazetelerde yazdı.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Apollon demiş ki:
Windows 7 kullanıcıları bu temayı kaçırmasınlar cool2:

Download

Alıntı: http://windows.microsoft.com/tr-TR/windows/downloads/personalize

ohanness brasil theme'den sonra buna geçiyorum çok teşekkürler, film IMAX 3D olarak en iyi görüntüde lakin TR'de bunu karşılayan sadece istinye park var ve orada da bir ton sorun varmış altyazı oturmuyormuş görüntü arada 2d kayıyormuş ve matmış en kalitelisi şu anda D 3D olanıdır 8)

Yukarı Alt