100 LvL için Düzenlenmiştir.. LvL 120 Skilleri Üzerinde Gösterdim..

120 lvl gelene kadar saten büyük ihtimalle Türkler koreyi basar :lolmuch:

Min. +7 veya +9 :mrgreen: silahla böyle bir rehber züppo olur Arrow

Kırmızı Renk = Mutlaka Açıla[CAK] skillerimizidir..

Sarı Renk = İsteğinize Kalmış Açılsada Olur , Açılmasada...

Beyaz Renk = Sonradan Açılacak Skillerimizdir..

Pacheon 100LvL
-Resim Silinmiş.

Lightning 100 LvL
-Resim Silinmiş.

Cold 100 LvL
-Resim Silinmiş.

FuLL inT BoW' sTaTLarı Ne oLMaLıdıR ?
Hem sağlam vurması hem de hp oranın fazla olması için 7-1 FuLL inT BoW u Tavsiye ederim..
PvP, Thief - Hunter , Unique , ve Monst. Keserken 7-1 Farkını hissedeceğinizden eminim..
Yok ben 5-1 oLurum derseniz o sizin seçiminiz..

[7-1]FuLL inT BoW Ne GiymeLidiR ?
Fire Açık oLmayacağından ve Cold Açık olacağından Giysi Tercihi Tabiki Garment olmalıdır..
Fire bildiğimiz gibi en önemli skillerinden biri Magical Defance Power veren buff skillidir.. Biz Fire açmayacağımız için Bu skillden de yoksun kalacağız bunu önlemek için tabikide Garment giyeceğiz.. Ayrıca Garment Magical Attack Power vermesi bizim için bir avantaj olacaktır..

Dual İmbue Tavsiye Ediyorum.. Lightning and Cold Cool

Pacheon Serisi

Anti DeviL = Tek hedefe etki eder. Bow un vazgeçilmez skillerindendir..Nedeni ise Cok fazla Critical vurmasıdır..Yani Anlayacağınız olmassa olmazdır...

ArroW Combo_O Serisi =Yeni gelen skillerle " Knock Back " yani türkçe meali geri tepme :mrgreen: olayı Bow için muhteşem bir avantajdır...Her çıkan ok büyük bir oranla karşıdaki nesneyi geri teper.. bu sırada Bow' un diğer playerlar için korkulu rüyası olan ve tek hedefe en fazla vuran skilli StronG BoW u kullanmamız karşıdakinin hp sini oldukça düşürecektir...
Peki bu seri neden sonra açılmaıldır ?
Kasarken bu skill i kullanmak zaman kaybına yol acacaktır.. yüksek lvl larda yapcağımız farm ile acarsak daha isabetli olur...

Hawk Serisi = Bu seri Bow için yine bir avantajdır.. bazıları atack raiting kazandırır.. bazıları player ile birlikte attack yapar..Bu seride olmassa olmazdır...

Blood Arrow Confused Serisi= Anti Devil ve Strong Bow kadar fazla vuramaz .. gittiği doğru üzerinde önüne çıkan canavarlara etki edebilir...Sarı kare içine alınmıştır.. yani açılması zevkinize kalmıştır..

5.serimiz :mrgreen: = Kesinlikle açılacaktır... Menzil uzatır.. Bow için yine büyük bir avantajdır..

Berserk Arrow Confused = Özellikle 69 LvL da açılan 3. skill cok fazla critical vurur.. diğer playerlar için korku veren bir skilldir...Patlayan bir ok gibidir... Etrafındaki canavarla etki eder..

Strong Bow Serisi -Resim Silinmiş. = Tek hedefe etki eden bu bow sk... Kısacası kodumu oturtur extrabeer :mrgreen: ..Yeni gelen Strong Bow stun atma özelliğine sahiptir..Böyükk Bir avantajdır bu.. %100 açılcaktır...

Wind Bow Serisi=Tek hedefe etki etmez .. Etrafa saçılır..açılması isteğe bağlıdır.. Hp nizin düşük olduğu bir anda canavarların içinde yanlışlıkla bu skille basmak harıkırı yapmak gibi bişidir :mrgreen:

Pasif Skill=Atack Rating kazandırır.. Pasif bir skilldir. Alıp skill taplosuna koymaya çalışmayınız hmm :mrgreen:

Lightning Serisi
Resimde herşey açıktır saten Lightning serisinin nukeleri acılacak sun +9 silahımızla müthiş damage vuracagız :?!!! :mrgreen:

Cold Serisi
Çift imbue denemenizde zarar yoktur bu yuzden cold ımbue de acabılırsınız. Tavsiyem açmanız yönünde tabiki. Böyle güzel Frezzing etkisinden maruz kalmayın headbang2ft9 Resimde gayet açıktır herşey.. Anlamayan olursa söyler.

Sorularınızı burada cevapladıracağım.. mucX
Saygılarımla... headbang2ft9 :mrgreen:

Not : Heuksal Rehberim yolda Arrow Surprised

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yahu ben bu konuyu TWEETynin rehberde kapadık saniodummm :lolmuch: :lolmuch: Hocam bowman dedigin full str olur.Nie?
1)En dayanıksız int chardır cunku,ne bir pasifi vardir hp artcak,nede koca bir kalkanı vardir sizi koruycak
2)Bu sekilde critlerle normal vurus arasında cook kucuk bir fark olur
3)COOOOOOOK hızlı kasılır.bitek iyi taraff

CooLLer demiş ki:
Yahu ben bu konuyu TWEETynin rehberde kapadık saniodummm :lolmuch: :lolmuch: Hocam bowman dedigin full str olur.Nie?
1)En dayanıksız int chardır cunku,ne bir pasifi vardir hp artcak,nede koca bir kalkanı vardir sizi koruycak
ya ne alakası var alla alla sun set diz bakıyım noluyor Wink saten bu rehber yükseğe oynayanlar içindir..yani sun som sos alacaklar vs.. extraokk

Jigsaw

Aileden
INT char savunmasından çok ne kadar vurduğuna bakmalı bence. Aç snow shieldi gelsin alayı. :mrgreen:

@dR.NooB hacum bi de benim için hybrid spear yapılandırması yaparmısın valla müthiş bi şeysin :mrgreen:

mucX mujx :mrgreen: :mrgreen:

dR.NooB demiş ki:
CooLLer demiş ki:
ya ne alakası var alla alla sun set diz bakıyım noluyor Wink saten bu rehber yükseğe oynayanlar içindir..yani sun som sos alacaklar vs.. extraokk
Yaz orqaya o zman bu chara sosun lzm die

Jigsaw demiş ki:
INT char savunmasından çok ne kadar vurduğuna bakmalı bence. Aç snow shieldi gelsin alayı. :mrgreen:
Hacım int char olsa bu tm bi olum makinesi.Ama hybird.Hybird yaptıgına gore saece vurus degil hpde istio.Full int yapsa hadi anladım yine brz elinde sosunla bu cahr millete tek atar.

crazy_thief demiş ki:
@dR.NooB hacum bi de benim için hybrid spear yapılandırması yaparmısın valla müthiş bi şeysin :mrgreen:

mucX mujx :mrgreen: :mrgreen:
alasını yapıcam matematikden azcuk polinom çözmem lazım olmasa hemen döşicem ortalıgıda Mad :mrgreen: daha ne rehberler var bende. hmm

Jigsaw demiş ki:
+1907 derim bişi demem cold 100 lvl maxla snow u al +9 u dola alayına extrabeer headbang2ft9

calıntı bu calıntı :mrgreen: :?!!! Razz

yerim ben senin konunu hmm

TWEETY demiş ki:

İsteeee.Abi genel bilginin yanında en son mesaj senin ad gordum direk analdım bu konuya yazdıgını.Bu adam bi tek fire kapamıs cold acmıs.Senin forceya karsiii

CooLLer demiş ki:
TWEETY demiş ki:

İsteeee.Abi genel bilginin yanında en son mesaj senin ad gordum direk analdım bu konuya yazdıgını.Bu adam bi tek fire kapamıs cold acmıs.Senin forceya karsiii
forceyi yesinler jnm mucX

ben o rehberimi force acanlara kıl olan bir arkadasımı gıcık etmek icin acmıstım hmm hmm :mrgreen:

bidaha rehber yapanın ! Mad

CooLLer demiş ki:
TWEETY demiş ki:

hee hatta kopyala yapıştır yaptım pacheon serisinin açıklamalarını Wink Mad

dR.NooB demiş ki:
CooLLer demiş ki:
hangi chara sosun dizersen diz kral olursun zten onun yapilandirmayla alakasi yok hele sosun dizceksen spear cok cok daha etkili olur bence

Yukarı Alt