Up'lamayın şu konuyu. :mrgreen: 12509128951 senelik konu.. Sadece kafama esmişti ve öyle açmıştım rehberi.

Oyunu çok iyi bilmiyodum bu topici açarken.Saçma saçma yazmışım işte. :D

Şimdi bi rehber açsam varyaa :twisted:

dR.NooB demiş ki:
Up'lamayın şu konuyu. :mrgreen: 12509128951 senelik konu.. Sadece kafama esmişti ve öyle açmıştım rehberi.

Valla bi hışımla girdim konuya, int bow mu olur bari sen yapma prof. dicektim ki bu mesajı gördüm xD

dR.NooB demiş ki:

ya ne noob adamsın uplamayın dio ... konu sabit :sfff: :mrgreen: :twisted:

aslinda guzel olur ama pvp ii olacagi olmaz snow sheld bagli kalirsiniz snow bitinceye kadar adami kesdiniz kesemediniz karacaahmeti boylarsiniz 1
uniqe icin cok guzel olur str bowcularin uniqe kesip duruyor durmadan bide full int nasil olur en azindan benim gorusum ligh cold/ fire bicheondan ii olur uniqe icin atislar hem sekmez eliteler hemde uzakdan uzakdan isi goturur :D :D

Bizim serverda vardı zamanınd persiada 5-1 yapılandırma adamın seti+7 idi.Pwpde snowda acabiliyordu :D adama 1-2k vuruyorlardı.Adam bir vuruyordu herkez yatıyordu xD Gercekten cok güzel bir build ama işte kasmaya üşenirim:DRehber için teseküürler ellerine saglık cok güzel olmus :)

Torquel demiş ki:
Yahu ben bu konuyu TWEETynin rehberde kapadık saniodummm :twisted: :twisted: Hocam bowman dedigin full str olur.Nie?
1)En dayanıksız int chardır cunku,ne bir pasifi vardir hp artcak,nede koca bir kalkanı vardir sizi koruycak
2)Bu sekilde critlerle normal vurus arasında cook kucuk bir fark olur
3)COOOOOOOK hızlı kasılır.bitek iyi taraff
Hybrid spear acsa diyelim mp bitti snow ise yaramıo ve ya snow bitti verdigi 4 k canmı kurtarıcak gotunu
sword sheld bununda aynı sekııl bi durumu oldu yatır batır ya yatmassa işi sansa bırakıyorsan zaten at o charı çöpe bowda ise 5 ve 6 lı combo war mp bitince snow bitince uzaklastırır int vermıs avantajı damage %30 ve ya 35 damage si artar str nin vurdugu crite esitlenir ve kendı vurdugu critler cabası biraz mantıgın varsa bunları dusunurdun !

NephilimAngel demiş ki:
dR.NooB demiş ki:
CooLLer demiş ki:
Yahu ben bu konuyu TWEETynin rehberde kapadık saniodummm :twisted: :twisted: Hocam bowman dedigin full str olur.Nie?
1)En dayanıksız int chardır cunku,ne bir pasifi vardir hp artcak,nede koca bir kalkanı vardir sizi koruycak
2)Bu sekilde critlerle normal vurus arasında cook kucuk bir fark olur
3)COOOOOOOK hızlı kasılır.bitek iyi taraff
ya ne alakası var alla alla sun set diz bakıyım noluyor :wink1: saten bu rehber yükseğe oynayanlar içindir..yani sun som sos alacaklar vs.. ?!!!!!!!
sun set aldıkdan sonra ohoo xD
en dandik build warlockla bile adam kesersin xD
en dandik build warlock? warlock pvp builddidir sen bu oyunu bırak bence

Yukarı Alt