Dün TV'de gördüm haftaya Cumartesi (20 aralık ) günü 50 cent '' Varmısın yokmusun '' da yarışacak G-UNIT'de orda olacak..

Güzel bir gün olacağı şimdiden belli sabırsızlandım :starving:

50_cent.jpg

WoooW acun helal olsn kariyerinin zirvelerinde gibi görünüyor :)
Kaliteli adamın farkı ...

o günkü izlenmeyle bu adama verilen paranın 3 katı hasılat yaparlar kanımca :D ama helal olsun bu adamı öle her programa çıkarmak çok zor

RaHaTSizZ demiş ki:
HeartLess demiş ki:
Varmısın yokmusun pek izlemem ama bunu izlerim :P
zaten artık eskisi gibi izlenmiyor.. bencede isabet olurdu yani.. :detective: program gz olucak gibi
eskisi kadar izlenmese bu derece starları programına getiremez. (bunu kendisi de belirtti dünkü yayında)

Fre3sTyLe demiş ki:
Artık Izlenme Oranlarının Bayagı Dustugu Kesin :coffee:
hayır alakası yok. önceki mesajımı tekrar yazıyorum: ''eskisi kadar izlenmese bu derece starları programına getiremez (bunu kendisi de belirtti dünkü yayında).''
yarışmada hep aynı şeyler olunca insanların az eğlenmesi ve keyif alması lazım. acun'unda böyle bir imkanı olduğuna göre bü tür atılımlarda bulunması çok normal.

kaliteli adam yazmış bazıları da ben 50 cent ' in pis bir harlemci olduğu kanısındayım.^^
afedersiniz her klibinde popo ve bacak görüyoruz sadece,yaptığı müziği de beğenmiyorum zaten,değersiz buluyorum.
bence kaliteli bir adam değil gelen kısacası..ama izlenme oranlarının tavan yapacağı kesin.(yabancı ünlülere aç bir toplum olduğumuz için)

Tarantella demiş ki:
kaliteli adam yazmış bazıları da ben 50 cent ' in pis bir harlemci olduğu kanısındayım.^^
afedersiniz her klibinde popo ve bacak görüyoruz sadece,yaptığı müziği de beğenmiyorum zaten,değersiz buluyorum.
bence kaliteli bir adam değil gelen kısacası..ama izlenme oranlarının tavan yapacağı kesin.(yabancı ünlülere aç bir toplum olduğumuz için)

50 Cent'in yaptıkları müzikleri ben açıkçası kendim beğenmiyorum programa gelince dünya çapında bir konuk ile güzel reyting yakalayacaklardır.

Yukarı Alt