Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bu acun nasıl getiriyor bu adamları ne kadar veriyor anlamış değilim :S

Tarantella demiş ki:
kaliteli adam yazmış bazıları da ben 50 cent ' in pis bir harlemci olduğu kanısındayım.^^
afedersiniz her klibinde popo ve bacak görüyoruz sadece,yaptığı müziği de beğenmiyorum zaten,değersiz buluyorum.
bence kaliteli bir adam değil gelen kısacası..ama izlenme oranlarının tavan yapacağı kesin.(yabancı ünlülere aç bir toplum olduğumuz için)
50 cent'e laf atmadan once kendi toplumuna bir göz at istersen...
Tuğba ekincinin kondom'u aşırı ahlaklı ve öğretici değilmi ?

burda tuğba ekinci'yi savunan bir şahıs göremiyorum.
ayrıca 50 cent'e laf atmıyorum.gayet gereksiz görüyorum ve seviyesiz düzeysiz bir şarkıcı bozuntusu olarak görüyorum.(ki yaptığı da şarkı değil)
ben değerlendirme yapmadan asla konuşmam kendi toplumumun yabancı ünlülere ne kadar aç oldugunu bir önceki mesajımda yazdım.bu yüzden onu da savunmuyorum..
merak ettim de..50 cent'i savunmak sana mı kaldı ? yani babanın oğluymuşcasına savunman şaşırttı beni.ben beğenmediğimi söyledim hepsi bu..

Popo ve bacak goremiyorum demişsin ben once kendi insanlarını düzelt sora başkarlına laf at tarzında bir söz söledim, savunurm savunmam işini iyi yapan birini amaçsızca iğneliyen birine cvb'ımıda verirm ister babamın oğlu ister sana göre "pis bir harlemci" olsun...

ChosenOne demiş ki:
Maxtech demiş ki:
WoooW acun helal olsn kariyerinin zirvelerinde gibi görünüyor :)
Kaliteli adamın farkı ...
Kaliteli olaN Acun degil cebindeki para bence. :D

Bilgi icin sagol Cihan abi..

Acun Ilıcalı Seneler Önce Yaptığı Acun Firarda Adlı Programında Dünyayı GEzip Görmüş ve Dünyaca Ünlü Bir Kişi :wink1:

Yukarı Alt