Sevmek nedir olric?
Sevmek sessizliktir efendimiz…
Susarsam bilmez ki sevdiğimi olric?
Susarak haykırınız efendimiz…

Burdan dertli kardeşlerime gelsin :) Tutunamayanlar patlatın boş zamanınızda kendinize gelin. Yada iyice dağıtın :D
Başlaması yürek ister, sürdürmesi zor, bitirmesi kolaydır.

Küçükken babam bilgisayar tamiri ve satışı yapardı. Çart çurt , pat pat pet, çipet pet pet.

Bir gün babamın vs.............
Kapı çaldı , dedim babam geliyor hızlı bir şekilde fişi çektim bilgisayarı kapattım, oynamıyormuş gibi gözükeceğim. Kapıyı açtım , elektrikçi gelmiş , babam değil diye bende tekrar fişi taktım bilgisayarı açtım.
Boot ekranını geçmiyor... Bozduğumu anlayınca , kapattım bilgisayarı bıraktım.

Babam geldi , bilgisayarı hiç açmadan paketle hadi götürüyoruz sahibine dedi , büyük bir mutlulukla paketliyordum ki , dur dedi son bir kez daha deneyelim.
Aha dedim , yedik ayvayı , kalp krizi falan derken , neyse uğraşma kaç kere denedik işte dedi ve paketlemeye devam ettik :)
Babam götürdü müşteriye , bıraktı geri geldi. Eve geldiği gibi müşterisi tekrar aradı , kardeşim bu yine aynı hatayı veriyor! diye. Yani yine ram'i yanmış.
Babam diyor , kardeşim o zaman senin ev tesisatında hata var , elektrik tesisatın arızalı onu değiştir öyle kullan bilgisayarı :)

Bilgisayar tekrar geldi , tekrar değiştirdik ram'i sorunsuz çalıştı , müşteri memnun babam kızgın. 4-5 saat güzel bir stres yaşadım ama değdi :lolmuch:
sizin ev tesisatında arıza var , anlarım ben ortaokul çevre kolundaydım.

Takımı
Besiktas
3 yıl önce arabanın arkasını vurup,babama sitenin otoparkında biri vurmuştur diyip sıyrılmıştım.

Şu hatun meselesini takmayın bu kadar sizinde bir sorumluluğunuz var.
Gençlik olarak hem zihinsel hemde fiziksel olarak sağlıklı olmanız lazım.
Neden söylüyorum hudutta nöbet tutan yükümlü kardeşleriniz siz sağlık içinde yaşayın diye çok zorluğuna katlanıyor. (Tabi politikacılar şehirde ne kadar iyi davranıyorlarsa artık size :rolleyes1:)

Son düzenleme:
Server
Eris
biz yokluğunda ona ağlamışız hıçkıra hıçkıra sesimizi kaybedecek kadar, o ise başkalarına ağlamış hayat hiç bi zaman adil değilsin.

Arkadaşlar samimiyetinize sığınarak bu itirafı yapıyorum umarım banlanmam :D

Bundan 2,3 sene önce extraloobda 2008 kayıtlıydım ama 2007 kayıtlar çok havalı oluyordu. Hatta 2007 hesaba oyundan 2b gold veren tanıdığım bile vardı :D Sonra napsam diye düşünürken hesap sallamaya başladım ve o sırada 123456 123456 adlı üyeliği buldum ve nickini değiştirttim, nickini LostWay yaptırdım (nick değiştirme mevsimi) sonra da kullanmadım sanırım hesabı zaten terk edilmşti galiba (bot indirmeye gelen tipler gibi mesajları vardı) bu da profil linkidir:

member1011.html

Yaptığım tabi ki ban sebebi ama özrümü kabul edin :D
Buldum bu hesabı da :D

Server
Eris
Beyler sevdiğiniz sizi istemezse bu dünyada yaşamanın bir anlamı varmı ondan başkasını sevemeyecek iseniz ve başka bir kızı onun gibi sahiplenemeyecek iseniz?
Yerin altı daha hayırlı olmaz mı? Yokluğunda her dakika her saat yanıyor canım bari bir kere yansım güzel yansın oda rahatına baksın nasıl olur?

Yukarı Alt