ARKADAŞLAR BU SORUNU BULDUK. BU HATAYI ALANLAR WİN 10 İŞLETIM SISTYEMI OLANLARDA BOT ÇALIŞMIYOR. WİN 7 DE PC DE DENEDİK OLDU. WİN 10 İÇİN ÇÖZÜMÜ BULURSANIZ BURDAN PAYLAŞIN BİZLERDE FAYDALANANIM TEŞEKKÜRLER

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ARKADAŞLAR BU SORUNU BULDUK. BU HATAYI ALANLAR WİN 10 İŞLETIM SISTYEMI OLANLARDA BOT ÇALIŞMIYOR. WİN 7 DE PC DE DENEDİK OLDU. WİN 10 İÇİN ÇÖZÜMÜ BULURSANIZ BURDAN PAYLAŞIN BİZLERDE FAYDALANANIM TEŞEKKÜRLER
Win 10 kullanıyorum , hiç bir sıkıntı yok.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
peki bizde neden olmadı team bağlantı versem bakabılırımısınız acaba ?
Neden olmadığı konusunda bilgim yok maalesef, kiminin bilgisayarında antivirüs , defender , firewall vs engelliyor yada kendisi bir şeyleri yanlış yapıyor.
Benim bağlanmamın bir anlamı yok , her şeyi doğru yaptığınızı düşünüyorsanız benim ekstra yapacağım bir şey yok.

arkadaşlar WSA 0 at step 3 hatasının çözümünü buldum. Yaklaşık 10 gündür araştırıyorum :). Hata alan herkeze yardımcı olabilirim bağlanıp :) Bu sorun işletim sistemi ilede alakası var antivirüs programı ilede alakası var. Kimileri bununla alakalı 80 portunu kullanın socketspy programı kullanın gibi saçmalamışlar . Alakası yok
-Mbot programını dosyaları indirdikten sonra öncelikli açmayın antivirüs programı kesiyor.
-Denetim masasından öncelikle güvenlik duvarını kapatmanız gerekmektedir en başta bunu yapın bununla düzelen pc de oldu.
-Daha sonra antivirüs programınızı kaldırın yada pasif hale getirin eğer pasif hale geldiyse bile mbotu kesiyor. Antivirüsü kaldırın botu yukleyın daha sonra antivirüsü yüklerken bu programı güvenli moda alırsanız sıkıntı yaşatmaz ve açılır.
-Dotnet ve directx programı yüklü olması lazım bununla ilgilide hata alınmıştı bunlarında yüklü olması lazım.

bu hataları nasıl çözebilirim lütfen çok acil abicim 7 aydır ..botu kullanamıom loging olmuor pc ilk 10du win 7 çevirdim gene loging olmadı tekrar win 10 çevirdim bu sitedeki botu deniom böyle hata verior bilen varsa dönsün...

Dosyalar

Error during authorisation
ve

Your botversion is up to date!

hataların çözümü nedir bota 7 aydır giremiom yardım lütfen..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Oyuna sondan eklenmiş bir eşyayı mbot tanımadığı için böyle bir hata veriyor,çözümü o eşyayı bulup üzerinizde taşımayın veya bankaya koyun.
ama login olamıyorum ki daha oyuna hiç giremedim bile ama dediğinizi yapıyım hemen bi

Yukarı Alt