Takımı
Galatasaray
Itemleri neden toplamıyor bot ile ayarlayamıyorum aktif değilmi yoksa
Eşya bölümünden itemleri ne ile toplayacaksanız onu işaretleyin (pet,karakter) daha sonra eşya arama bölümünden toplatmak istediğiniz eşyayı bulup sağ tıklayın,orada bazı seçenekler çıkacak pet ile topla,karakter ile topla gibi onlardan birini seçip kaydedin bu ayarları yaptıysanız sorunsuz toplayacaktır.

Eşya bölümünden itemleri ne ile toplayacaksanız onu işaretleyin (pet,karakter) daha sonra eşya arama bölümünden toplatmak istediğiniz eşyayı bulup sağ tıklayın,orada bazı seçenekler çıkacak pet ile topla,karakter ile topla gibi onlardan birini seçip kaydedin bu ayarları yaptıysanız sorunsuz toplayacaktır.
dediğiniz gibi ayarlı fakat toplamıyor aynı sorunu yaşayan var mı başka

Stabil Aktif Login Mbot Crack!

Download!

Rar Şifre:extraloob

Rar Pas: www.extraloob.com
Kullanımı :

1-) İndirdiğiniz dosyaları bir klasöre çıkartın.
2-) Electus_mBotLoader'ı açın ve mbot'un tamamen açılmasını bekleyin.
3-) Random bir şifre ve kullanıcı adı girip logine basın , her şey bu kadar.

Not : Bot electus tarafından yapılmıştır ve chrome'dan indirirken virüs uyarısı çıkmaktadır. CTRL+J yapıp indirilenler sekmesinden "Dosyayı Tut" butonuna basarsanız dosyayı indirebilirsiniz.

Chrome çalışan her mbot'a virüslü uyarısı vermekte , haliyle kullanıp kullanmamak size kalmış. Botun çalıştığı bizim tarafımızdan test edilip onaylanmıştır.

-Mbot hakkında Login olma harici sorun yaşayanlar için gerekli konu :
MBOT Sorunları-Çözümleri

Not:Alıntıdır.

EXL ailesi iyi forumlar diler :kalp:

biri yardım etsin leptopu açıp kapıyorum sürekli rar dan çıkarmam gerekiyor The crack data has been mainpulated or modified or necassary files are deleted ! Please re-extract the rar and try again BU HATAYI VERİYOR

bende bu hatayı alıyorum ewdeki neti denedi telefondan 4.5 g denedim olmuyor login hatası gitmiyor pc ye w7 w8 w10 kurdum gene banamısın demedı daha once w10 da kullanıyordum bir sabah bot artık gırmıyordu çözüm bir türlü bulamadım

Dosyalar

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bende bu hatayı alıyorum ewdeki neti denedi telefondan 4.5 g denedim olmuyor login hatası gitmiyor pc ye w7 w8 w10 kurdum gene banamısın demedı daha once w10 da kullanıyordum bir sabah bot artık gırmıyordu çözüm bir türlü bulamadım
Sbot deneyebilirsin bu hata genelde çözülmüyor.

aynen baskan sbot kasıyo mecburen onu kullanıyorum ama mbot olsa tadından yenmez

Takımı
Galatasaray
Sbot’un Mbot’tan kat kat iyi olmasına rağmen nedir bu mbot hayranlığınız çözemedim.

:) 2008 den bu yana sbot kullanıyorum mbot ac komut sıstemı ıle butun chraları kontrol edebılıyorsun s botta bole bisi yok

Yukarı Alt