Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Hala Neyi Tartışıyorsunuz Onu Anlayamadım ?

Açabiliyorsa Açsınlar , Açamıyorlarsa Susup Çeker Giderler . Tartışmanın Lüzumu Yok .

Lakin Bir Daha Bu Saçma Sapan Yardım Kampanyasını Başlatmaya Kalkarsanız Uyarıyla Falan Hiç Uğraşmam ...

Kemalist demiş ki:
Hala Neyi Tartışıyorsunuz Onu Anlayamadım ?

Açabiliyorsa Açsınlar , Açamıyorlarsa Susup Çeker Giderler . Tartışmanın Lüzumu Yok .

Lakin Bir Daha Bu Saçma Sapan Yardım Kampanyasını Başlatmaya Kalkarsanız Uyarıyla Falan Hiç Uğraşmam ...
Katılıyorum...Oyunu açan kişi kendi çabalarıyla açar oyununu sonra belli bi fiyat koyar(silk,pre.) ...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
berke1676 demiş ki:
arkadaşlar bi düşünün çinlilerin ne fazlası var da bu psroyu yapıyolar ben biliyorum sadece kafa yoruyorlar bnde buna kafa yoracağım bana yardımcı olmak istiyen arkadaşlar yani bu çorbada bnmde tuzum olsun diyen arkadaşlar gelsinler bu konu altında konşalım bilmiyorum bu konuu önmsermisinz ama bu konunun sabitlenmesini istiyorum...şimdi yapmak istediğim sey su büyük bir kadroyla işe basayacağız ben 19 yaşındayım bazılarınız biliyordur ...ben isroyu takıp edeceğiz yani isroda update olsa buradada olck ama sadece farkı daha çok ex gelmesi ayrıca sırf turklerın olmasıdır bu konuda bana yaedım edecek arkadaşlarada GM lık vermeyı düşünüyorum ..umarım olur biz başladıök bile ... :?!
100 mbit bağlantı lazım var mı bu kadar bir bağlantın :idea:

extraloob demiş ki:
berke1676 demiş ki:
arkadaşlar bi düşünün çinlilerin ne fazlası var da bu psroyu yapıyolar ben biliyorum sadece kafa yoruyorlar bnde buna kafa yoracağım bana yardımcı olmak istiyen arkadaşlar yani bu çorbada bnmde tuzum olsun diyen arkadaşlar gelsinler bu konu altında konşalım bilmiyorum bu konuu önmsermisinz ama bu konunun sabitlenmesini istiyorum...şimdi yapmak istediğim sey su büyük bir kadroyla işe basayacağız ben 19 yaşındayım bazılarınız biliyordur ...ben isroyu takıp edeceğiz yani isroda update olsa buradada olck ama sadece farkı daha çok ex gelmesi ayrıca sırf turklerın olmasıdır bu konuda bana yaedım edecek arkadaşlarada GM lık vermeyı düşünüyorum ..umarım olur biz başladıök bile ... :?!
100 mbit bağlantı lazım var mı bu kadar bir bağlantın :idea:
Oh abim ya işte anlatmak istediğim bu soruyorum yok siteye 8 gb fln host alıcaklarmışta siteyle oyunun alakası yok bikere ayrıca türk telekom'un sayesinde biim server kurmamız imkansı gibi birşey.

3.Kere yazıyorum.
Asla bu takım dünyanın sonuna kadar silkroadla ilgili ne server kurabilir,ne adam gibi site hazırlayabilir nede Bir program yazabilir.

berkozalp demiş ki:
3.Kere yazıyorum.
Asla bu takım dünyanın sonuna kadar silkroadla ilgili ne server kurabilir,ne adam gibi site hazırlayabilir nede Bir program yazabilir.
15 $ Bulmuşlar Şimdi Kim Tutabilr Onları... :mrgreen: :mrgreen: :twisted:

benim fikrim ise şu pazar host bulucaz denemek için free dediler olabilir ama gerisi gelmicek...
bakalım görücez okadar uğraşıp yazılan gerçekleri ortaya çıkartıcak bi yazıdan kaçtılar, saygısızlık ettiler, üşengeçlik ettiler... Öyle bir gruptan başarı beklemem. Bilgisayar bölümündeymiş biri yeni girmiş biri yeni bitiriyomuş ıvır zıvır biz bölüm bitirdik işe girdik çalışma hayatına alıştık daha toy arkadaşlar kanıt olmadan ezberlenmiş iki lafla milleti oylamaya onlardan bişiler çarpaya çalışıyo çok yanlış. 15$ ya da 15 000$, 15 dolara server açılmaz 15000 dolar ise ole bi foruma dalıp toplanmaz. Akıl var mantık var başarılamıyacak işe girişilmez gerçek hayatla yüzleşin herşey mavi bi tozbulutundan oluşmuyor pembe hayaller dünyasında yaşamıyoruz, imkanları süper bi ülkede yaşamıyoruz. Bunun farkına varın biz TÜRKİYE'DE YAŞIYORUZ...

15 000 dolar dioz ve nereye açılmıo server pazar günü görücez bu siteden 1 kişi bile oyuna giremicek görürüz pazar günü anca ss lerimizi görüceksiniz hahahaha!!! :D

emre67380 demiş ki:
15 000 dolar dioz ve nereye açılmıo server pazar günü görücez bu siteden 1 kişi bile oyuna giremicek görürüz pazar günü anca ss lerimizi görüceksiniz hahahaha!!! :D
aMan Tanrım Şimdi Biz Giremicezmi?hayır oLamaz Bunu Bize Yapamazsınız :mrgreen:

EmmaW

ya kim nederse desin bu serverı kurucaz!!! ve bu sitede kimseye izin vermicez! ozaman görürüz sizi!server ssleriyle geçinip gidersiniz :!: :!:
ayrıca utku 18. sayfadaki mesajına yorumum: +sonsuz

berkomu demiş ki:
ya kim nederse desin bu serverı kurucaz!!! ve bu sitede kimseye izin vermicez! ozaman görürüz sizi!server ssleriyle geçinip gidersiniz :!: :!:
Tmm 15 $ Lık Serverınızı Kurun Bizide Almayın BERaber Oynayın Artık :mrgreen:

berkomu demiş ki:
Server açılmadıgında sende bizden özür diliycen unutma hatırlatırım sana...

berkomu demiş ki:
Burda kimseye nispet yapar gibi çocukça biz açıncada sizi almıcaz vs. vs. demeyin sus ağlıcam şimdi almassanız sitenin bir anlamı kalmaz çok üzüldük.. :idea:
Alıntı Kemalist:
Gidin yardım kampanyanızı başka Yerde Yapın. :idea:

Yukarı Alt