emre67380 demiş ki:
1. sremula olcak iş deil bu
2.biz karalıyız er yada geç mutlaka açacaz yanlızca ne zaman olcağını bilmiyoruz
3. host u pazargünü bi arkadaşımız vereceğini söledi büyük olasılık pazar denemeyi yaparız!!

kesinlikle şaka felan deil beyler mutlaka açıcaz ama ne zaman olcağı belli deil!!
Siz sahtekarların kralısınız Kemalist banla şunlarıda insanları heycanlandırmasınlar çocuk dio host yaptm host beleşe yapılmaz sonra diolar 15$ lazım açtıgımda konuda da 15$ deil 15.000 $ dio Sallamayın lütfen ve de forumdan defol...

ya deli edionuz hea la virüs die bi adam resmen yazdı 8 gb lik host vericem die ya yeter artık mesajlara bakmicam pazara yetişmesi lazım dosyaların yorum yazmayın ya pazar açılcak pazar günü açamazsak adam kapatcak onun için pazara yetişmesi lazım olmassa daha sonra ama elbet açıcaz !!!!!

emre67380 demiş ki:
ya deli edionuz hea la virüs die bi adam resmen yazdı 8 gb lik host vericem die ya yeter artık mesajlara bakmicam pazara yetişmesi lazım dosyaların yorum yazmayın ya pazar açılcak pazar günü açamazsak adam kapatcak onun için pazara yetişmesi lazım olmassa daha sonra ama elbet açıcaz !!!!!
Allahım yaa siz kimi kekliyonuz siz bu konuyu açalı daha 1 hafta olmadı vede sizde 1 haftada aççaksınız hee vay be beleş host sonra 15$ diyip 15.000$ yapmalar kim inanırki size Benim kuzenede utku aynısını demişti ama pazar günü bi baktık hamachi veriyo :D bu kadarsınız işte hadi eyvallah.

ya hamachi ile giriodular ölesine önceden ama şimdi gerçek yapıoruz ve size 15 $ dien bizden deil kaç kere dicem adamın teki açılıo diip 15 $ lazım demiş zaten o adama başlicam herşey onun yüzünden oldu 15.000$ lazım dedik bizde bizim mesajlara bakarsan görürsün joymaxdan izin almak için oda bu arada o bedava host olayına inan mıon heralerde önceki konulara bak görürsün 8 gb lik host vereceğini adam kendi söledi tartışmaya gerek yoq o adam bizden deil bizde de yalan yoq açıcaz bu paralar bize gelmicek arkadaşlar inanmayanlar serverda oynamas biz açıcaz dioruz siz yardım etsenizde etmesinizde !!

Ya Allah için warya yalan atma yaaa geçmişii silmeseydim sana kanıtı göstercektim dünkü geçmiş kimde warsa ss koyabilirmi?

ya gidin yeter yha uraşamicam bundan sorasını siz halledin okadar biliosanız!! okadar msj yazmışsın herşeyi biliosan yüreğin varsa sen yap madem anlatması kolay uygulamaya geç bakalım ne oluo!!

bak dostum sen bunlarla uğrasma biz bu serveri kuralım yuzlerine çarpalım o zamn görecez mosmor olmuş yuzlerını dimi emre yeter artık uğrasamıcam böle muzurlar çıkar zaten her yerde neyse eğer şüphelenıyolarsa paypal hesabına girmesinler tmmmı ama o zamn ben bir kural koyuyorum ve bu kuralı açıklmıcaktım ama aç.ıklıyorum..

1=paypala uye olanlar servere bağlancaklar..
2=uye olmayanlar sadece ss leri görecekler...
3=yeter artık böle sinir bozu sözler etmeyı ayrıca bnm msnde öle sizin gibi tiplerle konuşmak yardım etmek istemm lütfen silin beni msnınızden insanın içindeki canavarı çıkarmayı ne kadar çok seviyosunuzu ayrıca emre Allahın muzurlarıyla uğrasma kardeşim boş ver biz kuralım serverimizi ayrıca bizim serverde bölelerinin yeri yok olursada GM işini yapacak yani sen..T....A..K..M...A.. kafana sen bnmlesin dostum..

daha yazanı okumyı bilmediğin için anca böyle boş boş konuşuyosun hemen hemen her postumda tekrarladığım gibi yine söyluyorum görüldğü kadar kolay değil

ve sen bu lafı kolay diye anlıyorsan ben senin o okuduğun o gözlere anlamaya çalışan o beynine nediyim (!). hadi gitmiyomuydun sen hala niye burdasın

berke1676 demiş ki:
bak dostum sen bunlarla uğrasma biz bu serveri kuralım yuzlerine çarpalım o zamn görecez mosmor olmuş yuzlerını dimi emre yeter artık uğrasamıcam böle muzurlar çıkar zaten her yerde neyse eğer şüphelenıyolarsa paypal hesabına girmesinler tmmmı ama o zamn ben bir kural koyuyorum ve bu kuralı açıklmıcaktım ama aç.ıklıyorum..

1=paypala uye olanlar servere bağlancaklar..
2=uye olmayanlar sadece ss leri görecekler...
3=yeter artık böle sinir bozu sözler etmeyı ayrıca bnm msnde öle sizin gibi tiplerle konuşmak yardım etmek istemm lütfen silin beni msnınızden insanın içindeki canavarı çıkarmayı ne kadar çok seviyosunuzu ayrıca emre Allahın muzurlarıyla uğrasma kardeşim boş ver biz kuralım serverimizi ayrıca bizim serverde bölelerinin yeri yok olursada GM işini yapacak yani sen..T....A..K..M...A.. kafana sen bnmlesin dostum..
En yetkilileri sensen bi server açılıyormu ne o başlık altındaki uzuuun ca bi post var benm yazdığım bi açıklık getir bakalım oraya

duzeltiyorum baslıgın adı Türk serverı bitti

bakın yeter başları okuyun yeter ben daha ne diyim ki........................

o kadar açıklama yaptım daha inanmıyosanız kilitleyin ne diyim hata beni bannlaya bilirsinizde ama sonra aaa bu utku bizim sitede saerver kuruyom diyoduda inanmıyoduk derseniz şaşırmam ben bu siteyi seviyodum ne güzel yapmışlar diyodum sevgi çercevesinde eylenıyodum açıkcası ama... siz bilirsiniz.. isterseniz bann layın yoksa ben daha burada duramıcam..

Ya Arnild,Deniz bari siz uğraşmayın.Kim açmış bu zamana kadar 15$'la server.Tabi ki palavra.Açarsa ancak sremudan açar.Asla Launcherli olarak açamaz.Açsa bile 20 kişi anca girer.Pc hakkında bişey bilmeyen biri bunu nasıl paşarabilir ki?Bundan daha bilgili insanlar var onlar niye yapamıyor?

yaw ne diyim ki ilk yazdığımı okumuyosanız bni tanımıyosanız artık bişiy demiyorum açıklamak zorunda hissettim kendimi ben 19 yaşındayım ve bu yıl mühendislik kazandım ok mı oldumu bilgisayardan anlamayanlar bilgisayarda bişiy bilmior die konuşmasın kafamın tasını attırmasın bnm..

Yukarı Alt