Kemalist Arkasından İzliyorum Onun yaptıklarını ya
Kemalist demiş ki:
emre67380 demiş ki:
15 000 dolar dioz ve nereye açılmıo server pazar günü görücez bu siteden 1 kişi bile oyuna giremicek görürüz pazar günü anca ss lerimizi görüceksiniz hahahaha!!! :D
emre67380 Sen Mi Susacaksın Ben Mi Susturayım ?

Çocuk Mu Kandırdığını Zannediyorsun ? Sabrında Bir Sınırı Var Artık ...

Neymiş 15.000 Dolarmış , Bux.to Dan 15.000 Dolar Mı Topluyacaktınız ?

Saçma Sapan Cümleler Kurmayı Bırakın Açacaksanız Açın Açmayacaksanız Açmayın , Kaç Mesajında Cevap Vermeyeceğim Demişsin Hala Cevap Veriyorsun . Bırak Cevap Vermeyi İşine Bak ...
bruvooo kemalll ?!!!!!!... ?!!!!!!. :mrgreen: ?!!!!!! güzel laf dedin bunların hepsi böle yalancı.sremuyla yapıyorlar.

EmmaW

Lord_Sniper demiş ki:
Kemalist demiş ki:
emre67380 demiş ki:
15 000 dolar dioz ve nereye açılmıo server pazar günü görücez bu siteden 1 kişi bile oyuna giremicek görürüz pazar günü anca ss lerimizi görüceksiniz hahahaha!!! :D
emre67380 Sen Mi Susacaksın Ben Mi Susturayım ?

Çocuk Mu Kandırdığını Zannediyorsun ? Sabrında Bir Sınırı Var Artık ...

Neymiş 15.000 Dolarmış , Bux.to Dan 15.000 Dolar Mı Topluyacaktınız ?

Saçma Sapan Cümleler Kurmayı Bırakın Açacaksanız Açın Açmayacaksanız Açmayın , Kaç Mesajında Cevap Vermeyeceğim Demişsin Hala Cevap Veriyorsun . Bırak Cevap Vermeyi İşine Bak ...
bruvooo kemalll ?!!!!!!... ?!!!!!!. :mrgreen: ?!!!!!! güzel laf dedin bunların hepsi böle yalancı.sremuyla yapıyorlar.
biz serveri kuruncada sen sremuyla oynarsın :wink1:

EmmaW

utku yerine ben söliim bildiğim kadarıyla serverın bağlantı sorunu çözüldü servera girilebiliyor ama çeşitli buglar olduğu için server daha yapımda

AYnen bi resim koymadınızki size inanalım yaw. Düzgünce bi resimlerinizi koyunda inanalım

yürek ister o isi yapmaya :D siz onu yapin ben size 80 lv charimi veririm + bide özür dilerim bi kere o işe kalkisaniz aha bisi yaptik diye hemen foto koyarsiniz ama bu işler boş işler bari forumu kirletmeyiniz ?!!!!!!! siz mısıra dvm edin :?!!! :?!!!

Yukarı Alt