Thwack demiş ki:
İsro ve silkroad-r yi aynı anda çalıştırmaya çalışırsanız sorun yaratabilir o yüzden hataları en aza indirmek için isro yu kapatın
*programların en güncel versiyonlarını bakın
*sitemizden ibot hata ve çözümleri bölümüne göz atın
*botu çalıştırmak için gerekli olan ekstra programları yükleyin
:thumbsup:

Selamunaleyküm hacılar.. Dediklerinizi yaptım fakat oyunda benim skiller görünmüyor, guild ismini alıyor ama karakter ismi yok falan filan, yer belirlicem belirlemiyor ne ayak acep bu ?

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
aleykum selam loeadr ı actından sonra launch demedn ibotuda acın ve ondan sonra loader ı çalıştırın ? yada oyuna girdikten sonra ibot skill ayarlarında refresh all used skills tıkla o şekilde dene ?

ya bende deginiz gibi herseyi yaptım ama launch diyince bişey açmıyo hatada vermiyo ne iş ya :D

Herşeyi aynen dedigin gibi yaptım ve olmadı... Oyuna giriyorum sadece leveli ve statları görüyor dışında hiç birşey görmüyor.

arkadaşlar ben şu anda sitede anlattığım şeyleri uygulayarak sorunsuz şekilde oynuyorum mutlaka biyerde bi hata yapıyorsunuzdur
birisi bunu çalıştırıp oynayabiliyorsa demek ki sizlerde yapabilirsiniz ama biraz uğraşmanız lazım
:thumbsup:
hadi kolay gelsin

anlattıgın seyleri 3. kez yapısım ama launch dedigimde açılmıyo silkroad hiç bi hata flnda vermiyo :S

WaTCHMaN demiş ki:
DevilStone demiş ki:
ibot için kılımı kıpırdatmam şurada 100 tane olumlu yorum göreyim yinede yapmam elle kasarım daha iyi
zevkler ve renkler tartışılmaz siz burda yapılan emeğe saygı gösterin yeter başka bişey istemez :coffee:
o emekten yardım alarak başarmış olsaydım saygı gösterirdim kardeşim

edit:

bana başaran 1 kişi gösterin bildiğin adam ibot ile kassın karakterini

kardeşim bak ben sana ne diyorum sen oynuyosun bana deki bak bu arkadaşımızda ibot ile kasıyor potsa bak ya yardım edeceği yerde post yazma diyor ne güzel bu olay böyle

Hocam girerken client hatası veriyor.Hack shield'i açıyorum.Daha sonra silkroad.exe den giriş yapıyorum ama patch doldurma yerinde start gelmiyor ve Warning hatası veriyor."İnvalid client." gibi bişeyler yazıyor.Bütün herşeyi ayarladım.Bir tek bu sorun var.Bunu açıp loader'ı açıcam ama burada kaldım.

Yardım edersen sevinirim.

Gerçekten Çok Teşekkür Ediyorum ..
Ellerine Kollarına Yüreğine Sağlık :))
Çok Happy Ettin Beni :)))

Arkadaşlar ben hack shield falan kullanmıyorum girerken sadece loader ve botu kullanıyorum ve patch yamasını da kullanmıyorum sizde kullanmayın yoksa oyun hiç açılmaz eğer patch i kullandıysanız oyunu tekrar silip yüklemezseniz oyun açılmaz

Yukarı Alt