oyunu silmek zorunda kaldım bide üstüne -_- su başta klasör olayını anlamadım isroyu fln klasör mü açıcaz o isimde biraz daha ayrıntılı anlatsan yada video çeksen süper olur

offf yaptim simdi botu aciyom loderle giiriyom daha silk acilmadan dc yiyor sebebi ne :(

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
ilk olarak loader ı calıştıracaksınız ondan sonra botu ondan sonrada launch diyeceksiniz ?

ya ben loderi aciyom sonra masa ustundeki kopya ibotu aciyom lunc diyorum oyun acilir gibi oluyor kapaliyor direk

banada yardım et ya sabahtan beri kıvranıyorum + konuda açtım kaç tane :S

arkadaşlar iş loader ı açıp sonra botu açıp loader ı yapmakla bitmiyor orda anlattığımız ince detaylar var onları yapmazsanız oyun açılmaz bende de açılmadı sizde de açılmaz herşeyi eksiksiz yapın öyle deneyi
size belki herşey tam gibi gelebilir ama mutlaka bir eksiğiniz vardır

botu kisa yolunu atiyom masa ustune ls:5 yazdim sonra data ismini degistirdim sonra data:sroruda degistirdim baska ne var yapilacak :(

d1pnut1 demiş ki:
botu kisa yolunu atiyom masa ustune ls:5 yazdim sonra data ismini degistirdim sonra data:sroruda degistirdim baska ne var yapilacak :(
söylediğine göre herşeyi yapmışsın loader ı da resimdeki gibi ayarlayıp botu aç ve oyunu başlat
:thumbsup:

d1pnut1 demiş ki:
loderi ayarliyom calistiriyom oyun acilir gibi oluyor tekrar kapaliyor :(
bilgisayarından silkroad-r den başka oyun açık olmasın ve bir loader ını gösteren aynı zamanda ibot un kısayolunda özelliklere basıp ordan da bi foto alıp buraya koyarsan sorun daha anlaşılır olur :thumbsup:

Hocam bende bu seferde loader kapanmaya başladı.İbot açıyorum loader açıyorum loader ayarları tam lunch diyorum Client yeri geliyor bi anda loader kapanıyo ardından client kapanıyo.

Ne yapmam lazım??

Yukarı Alt