Hepimize Geçimiş olsun Joymax bugün itibariyle rollback yapıyor..Sadece e mail verific. sekmesi çalışıyor..Hayırlı olsun..

Absence

Id ve gizli soru ile şifre değiştirme kalktı ancak Rollback hakkında hiçbirşey yok ortada

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ImmorTaLGoD demiş ki:
extraloob demiş ki:
chlar kıymete bindi şimdi oh be bu çok iyi oldu ^^
Abi git yüzünü yıka gel.Ne kıymeti.Artık istesende charını satamazsın yarı fiyatına :lol:

kuzum bende seni geleceğin mod'u bilirdim bu mesajınla user'dan farkın almadı sonbahar sana vurmayacak.

gelelim konumuza kuzum sen nasıl bir cahilsin ben bas bas bağırıyorum bu sistem 3 gün sürecek ve joymax bunu değiştirecek diyorum gördün mü kuzum biraz evvel sistem değişti 8)

extraloob demiş ki:
ImmorTaLGoD demiş ki:
extraloob demiş ki:
Abi git yüzünü yıka gel.Ne kıymeti.Artık istesende charını satamazsın yarı fiyatına :lol:

kuzum bende seni geleceğin mod'u bilirdim bu mesajınla user'dan farkın almadı sonbahar sana vurmayacak.

gelelim konumuza kuzum sen nasıl bir cahilsin ben bas bas bağırıyorum bu sistem 3 gün sürecek ve joymax bunu değiştirecek diyorum gördün mü kuzum biraz evvel sistem değişti 8)
Pff yine ortada kaldık.Siliyorum hesabı^^

Yetkililer veya bilen bir arkadaş ben charımın mail adresini girdiğimde karşıma ;
"The page cannot be found" yazısı çıkıyor bunun anlamı nedir ?
Doğrumu-yanlışmı yoksa bug mu var ?

beyler benim anlamadıgım rollback olursa benm 3 gun once ccarım calindi bu sayede geri alabildm smdi ne olacak peki rollback olursa charım gerimi gitcek peki mail korumasi yaptm charıma odami gidecek bilgi verebilrmisiniz

cenk58 demiş ki:
beyler benim anlamadıgım rollback olursa benm 3 gun once ccarım calindi bu sayede geri alabildm smdi ne olacak peki rollback olursa charım gerimi gitcek peki mail korumasi yaptm charıma odami gidecek bilgi verebilrmisiniz
E-mail koruması yaptığın charın gitmez.
RollBack olmıyıcak .

extraloob demiş ki:
ImmorTaLGoD demiş ki:
extraloob demiş ki:

Valla abi çok moralim bozuldu.Durumu eski haline döndürmek için hemmen çalışmalar düşünüyorum :kalp:

Bu sistem değişmiştir.
Artık şifre değiştirmek için gizli yanıt değil sadece id ve msn bilmeniz ve msne gelen verification kodu girmeniz gerekmektedir.
Yani charlarınızın msni sizdeyse charınız sizindir hadi hayırlı olsun..

Yasak olabilir ama neden yasak ki? Saçmalık. Satımların önemli bir kısmı da silk ile yapılıyor. Yani JOYMAX'TEN SILK ALIP adama veriyorsunuz o da size charı veriyor. Kazanan gene JOYMAX! Saçmaladılar. Ve bir sürü kişi oyunu bırakıyor Joymax büyük bir DARBE yedi. Benim asıl anlamadığım, gelir elde etmek için oyundaki yanlışlara göz yumuyorlar bot, goldbotter vs. Ama bu olayda gelir kaybettiler. Belki doğru olanı yaptılar ama gelir kaybettiler. Madem bunu göze alıyorlar gold botterları falan da banlasınlar oyundaki tüm yanlışlar düzelsin. Oyun tamamen temiz olsun. BİR İŞİ YAPACAKSAN; TAM YAPACAKSIN!

caglar59 demiş ki:
Bu sistem değişmiştir.
Artık şifre değiştirmek için gizli yanıt değil sadece id ve msn bilmeniz ve msne gelen verification kodu girmeniz gerekmektedir.
Yani charlarınızın msni sizdeyse charınız sizindir hadi hayırlı olsun..

Yukarda belirttim arkadaşlar kurtulduk xD

Yukarı Alt