EmmaW

doğrudur zaten diyordum rollback sadece oyun hatalarında yapılır bu oyunun hatası değil joymaxın kendi yaptığı birşey

Ki bende vermiyorum rollback'i JM değil biz yapıcağız şimdiden sp'li char kasmaya başladım.

Joymax bu uygulamadanda vazgeçmeyecektir ki bu tükürdüğünü yalamak olur.Yani kısacası ne rollback yapılır nede bu sistem kalkar.

illa hepimiz char sattık ya da aldık çok saçma bir şey yaptılar her ne kadar hakları olsa bile üye olunurken böyle bir şey yapacakları belirtiliyor mu hayır eğer belirtilse ona göre davranırdı millet.

Absence

unforgotten demiş ki:
illa hepimiz char sattık ya da aldık çok saçma bir şey yaptılar her ne kadar hakları olsa bile üye olunurken böyle bir şey yapacakları belirtiliyor mu hayır eğer belirtilse ona göre davranırdı millet.
Üye olurken kabul ettiğin sözleşmeyi okudun mu ?

Xplosive

Bilgiliyim
unforgotten demiş ki:
Üye olurken sözleşmede var karakterler joymaxın malıdır satılamaz alınamaz vs. vs. vs.

Bu konuya acıklık getireceğim aklımın ucundan bile gecmezdi acıklık getirince sabitlenmesini rica ediyorum :thumbsup:

Şimdi bakın update bilgilerini okursanız aslında hersey ortaya cıkıcak Şöyleki;

1) Bu update kesinlikle bilinçli olarak yapılmıs orda ne diyor " e-mail adreslerin yenilenmesi ve kullanılmayan hesapların kilitlenmesi". :coffee:
2) Eski charlarınızı aldıqınız zaman veya suanki charınızı hemen e-mail korumalı yapınnn.Neden mi şu yüzden ;
Bu mail yenileme updatesi olduğu icin mail korumasız charların şifrelerini isterlerse 2.000 kişi bilsin sadece bu update yani mail yenleme kalkana kadar charlara girerler ama dikkat edin ne diyorum ( mail kormasız charlar için) mail korumalı yaptıgınız zaman hiç dert etmeyin. çünkü bu update kalktıgı zaman sitede sadece id ve g.s. yazıp sifre değiştiremeyecekler eskisi gibi olucak :thumbsup: ve siz mail korumalı yaparsanız sizin verdiqiniz mail dısında hiçbir sekilde sifre değiştirilemeyecek.Mail koruması yapıldıqı zaman mail adresi değişmiyor kesinlkle.
Totalda Sonuc olarak = Charlaraınıza acilen MAİL KORUMASI yapın ve bu upğdatenin yani mail yenilenmesinin kalkmasını bekleyın sonra keyfinize bakın :thumbsup:

SAYGILARIMLA

Xplosive demiş ki:
unforgotten demiş ki:
Üye olurken sözleşmede var karakterler joymaxın malıdır satılamaz alınamaz vs. vs. vs.
formaliteden oluyor öyle de böyle bir sistem getirecekleri falan belirtilseydi kimse alım satım yapmazdı demek istedim. yani diyebilirlerdi gün gelir pw değişim işlemleri sadece id ve pw ile yapılabilir falan..

Bence olması lazım ben şimdi charı parayla aldım adamlar g.s. biliyordu girdiler soydular adaletmi Rollblack olması lazım
ne böyle biz para verelim adam degişsin ne böyle bu iş :S bence böyle olursa Joymax yeterince oyuncu kaybedicek ben bi bakımdan iyim giden bi +9 bowumdu 98 gitsin adamların sunları gitti canları yandı adamlar bunlara göt vermediki para verdi emek bu ne böyle joymax bunu yaparken düşünmesi gerekliydi saçma olmuş bu oyun daha oynanmaz 1 lvldan başlayıp tekrarmı kasalım sonra tekrar bişi olsun char gitsin enayimiyiz 1 den 100 ee kadar kas orda gitsin char :S millet g..s biliyor die pff çıldırıcam yha emek gitti oturup aglıcam

Xplosive

Bilgiliyim
unforgotten demiş ki:
Xplosive demiş ki:
unforgotten demiş ki:
formaliteden oluyor öyle de böyle bir sistem getirecekleri falan belirtilseydi kimse alım satım yapmazdı demek istedim. yani diyebilirlerdi gün gelir pw değişim işlemleri sadece id ve pw ile yapılabilir falan..
Ozaman nasıl bu kadar player'ın tekerine çomak sokacaklardı? :mrgreen:

mercan demiş ki:
Bu konuya acıklık getireceğim aklımın ucundan bile gecmezdi acıklık getirince sabitlenmesini rica ediyorum :thumbsup:

Şimdi bakın update bilgilerini okursanız aslında hersey ortaya cıkıcak Şöyleki;

1) Bu update kesinlikle bilinçli olarak yapılmıs orda ne diyor " e-mail adreslerin yenilenmesi ve kullanılmayan hesapların kilitlenmesi". :coffee:
2) Eski charlarınızı aldıqınız zaman veya suanki charınızı hemen e-mail korumalı yapınnn.Neden mi şu yüzden ;
Bu mail yenileme updatesi olduğu icin mail korumasız charların şifrelerini isterlerse 2.000 kişi bilsin sadece bu update yani mail yenleme kalkana kadar charlara girerler ama dikkat edin ne diyorum ( mail kormasız charlar için) mail korumalı yaptıgınız zaman hiç dert etmeyin. çünkü bu update kalktıgı zaman sitede sadece id ve g.s. yazıp sifre değiştiremeyecekler eskisi gibi olucak :thumbsup: ve siz mail korumalı yaparsanız sizin verdiqiniz mail dısında hiçbir sekilde sifre değiştirilemeyecek.Mail koruması yapıldıqı zaman mail adresi değişmiyor kesinlkle.
Totalda Sonuc olarak = Charlaraınıza acilen MAİL KORUMASI yapın ve bu upğdatenin yani mail yenilenmesinin kalkmasını bekleyın sonra keyfinize bakın :thumbsup:

SAYGILARIMLA
Mail koruması olması farketmiyor yine giriyorsun karaktere..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
rollback olmayacak.

Ps : topic keşke anket olsaymış >.<

ooo var şerefsiz joymax herşeyi önceden ayarlamış bunlar 2-3 gün beklicem düzelmezse oyunu bırakıyorum kendi keyıflerı bilir çokta meraklı değilim oyunlarına oynamam olur biter saten bu oyunun bi yararı olduğunu görmedim daha tam tersıne insanı bağımlı yapıyo ve bu hiç iyi bişey değil insanın hayatını değiştiriyo bundan zararlı çıkan joymax olur

Yukarı Alt