rollbeck Oalcak Olsaydı coktaaan yaaprlardı hala charlar soyuluyor sence neden beklıolar zevkinemı yoo rollbeck falan olacağı yok Ondan :D

CPU

rank8
AnT_Nuker sanırım sende o char soyanlardansın bu kadar iştahlı anlattıgına göre >(

zaman geçtikce rollback ihtimali azalıyor tükeniyor çünkü artık millet kastı ve exp lerini falan aldılar rollback olacagını sanmıyorum bu dakikadan sonra

Joymax in nasıl bir şirket olduğunu öğrenmeyen kalmamıştır artık heralde.. Arkadaşlar tamam çhar satışı yasak ama joymax bunu önlemek için şimdimi böyle birşey yapmak akıllarına geldi?? Sonuçta char lar takas olunsa bile alınıp satılsa da bu char alan kişler hiç mi silk yüklemicek sonuçta joymax in kasası yıne dolucak(tı ).Joymax adeta bir kin kusuyor bu millete yapılan büyük bir adilik.Kimse char satamasın bu oyundan bir tek ben kazanan olucam demeye çalışıyor.. Ama emin olun artık zor durumda olupda silk yükleyen arkadaşlar vardır hep bilirim bunlar gibiler başta bir çok kişi Silkroad ı bırakacaklardır. Merak etmeyin arkadaşlar kazanan biz olacağız..Ne kadar zamandır oynamış olsanız bile tesellniz şu olsun 'İyiki en kısa zamanda bırakabilmişim'' Saygılarımla... :coffee:

Bi yandan iyi oldu bi yandan kötü bnden uzak olan yılan bin sene yasasın misali adma lar haklı almıya bilirler rollback

bu oyunu illahada kötüleştirecekler ya sen git 92 lv çar al böyle olsun tanıdık bişi yapmaz inş :(

uyeliğin e-maili nasıl değiştircez kapattıgımm mail adresini yazmıstım değiştirmem gerek

buyuk bır bug olmadıkca rollback olmuyor. suan sozkonusu olay da bi bug değil joymaxın isteyerek gerçekleştirdiği bi uygulama. rollback olmayacagı anlasıldı. ufak bi ihtimal bile yok bence sitesinde en kucuk bir acıklama yok bu konuyla ılgılı. satıs takas işlemleri tarihe karıstı oynamak ısteyen sıfırdan aksacak yuklenecek sılke. :(

Yukarı Alt