Manga Eurovision'da başarılı olur mu?

• Birinci olur

Votes: 27 12,7%
  • İlk 3'e girer

Votes: 129 60,6%
  • İlk 10'a kalır

Votes: 40 18,8%
  • Derece alamaz

Votes: 17 8,0%

• Total voters
    213

The47

Bilgiliyim
olaya bakın evde son 2 haftadır dinledigim şarkı almanyanın eurovision şarkısıymış. dün gece programı izlemedim izlesem şok olurdum heralde. bu şarkının almanyanın şarkısını oldugunu biri söylese küfür ederdim. açık konuşucam bu şarkının manganın şarkısından iyi oldugunu düşünüyorum. ama eurovision daha cok politik bi olay oldugu icin farklı sıralamalar olmustur. manganın bu sarkıyla 2. olması cok cok iyi. diger ülkeleri dinlemedim. almanya ise evde 2 haftadr çalıyor(muş).

unutmadan ben halen yarışmaya sagopa kajmerin katılmasından yanayım :)

Helal olsun valla kaptılar 2.liği :muck:

The47 demiş ki:
olaya bakın evde son 2 haftadır dinledigim şarkı almanyanın eurovision şarkısıymış. dün gece programı izlemedim izlesem şok olurdum heralde. bu şarkının almanyanın şarkısını oldugunu biri söylese küfür ederdim. açık konuşucam bu şarkının manganın şarkısından iyi oldugunu düşünüyorum. ama eurovision daha cok politik bi olay oldugu icin farklı sıralamalar olmustur. manganın bu sarkıyla 2. olması cok cok iyi. diger ülkeleri dinlemedim. almanya ise evde 2 haftadr çalıyor(muş).

unutmadan ben halen yarışmaya sagopa kajmerin katılmasından yanayım :)

yaw hocam herkesin kendi görüşü izledin mi bilmiyorum ama sadece 2 şarkı vardı guzel olan manga ve almanyanın diğerleri kötüydü ayrıca görsellik olarak grup olarak baya iyiydi türkiye tekti şarkıda çok güzel kimse beğenmiyor ama sadece ingilizce söylendiği için yalnız bu puanlama sisteminde herkes politik davranıyor orası doğru

Oylamada sıra Kıbrısa geldiğinde biraz almanyaya yakındık:) ama Kıbrısdan oy bile alamayınca herkesle birlikte bende küfür etmeye başladım umarım seneyede böyle parça çıkarıp yine güzel bi başarı elde edebiliriz bence bu şarkıyla birinciliğin gelmesi kesindi ama politika sağolsun :)

Herkesin görüşüne saygılıyım, bir Türk olarak değil de dünya insanı olarak bakıyorum, maNga'nın performansı, ses ve müziği (hepsinden) iyiydi. Almanya'nın şarkısı güzel diyen arkadaşlara kesinlikle katılmıyorum bana göre berbatdı. Çok samimiyim..

Absence

LionShout demiş ki:
Oylamada sıra Kıbrısa geldiğinde biraz almanyaya yakındık:) ama Kıbrısdan oy bile alamayınca herkesle birlikte bende küfür etmeye başladım umarım seneyede böyle parça çıkarıp yine güzel bi başarı elde edebiliriz bence bu şarkıyla birinciliğin gelmesi kesindi ama politika sağolsun :)

http://www.eurovision.tv/event/scoreboard?event=1493
Azcık inceleyin neyin politikasıymış daha jüri de var işin içinde Almanyaya komşularımı verdi okadar oyuda kazandı adamlar Hırvatistan bizim kankimiz mide 12 puan verdi makara:

Ps:Bizim şarkı yarışmadan önce bana göre berbattı daha sonra diğer şarkıları gördüğümde ilk 5 bize yeter dedim 2. olduk buldunuzda kıllısını istiyorsunuz

Absence demiş ki:
LionShout demiş ki:

Azcık inceleyin neyin politikasıymış daha jüri de var işin içinde Almanyaya komşularımı verdi okadar oyuda kazandı adamlar Hırvatistan bizim kankimiz mide 12 puan verdi makara:

Ps:Bizim şarkı yarışmadan önce bana göre berbattı daha sonra diğer şarkıları gördüğümde ilk 5 bize yeter dedim 2. olduk buldunuzda kıllısını istiyorsunuz
Gayet kaliteli gerek performans gerek sahne şovuyla muhteşem bir performasntı şarkıya berbattı diyosunda sanki daha güzelimi vardı alamanyanınkiden daha iyi bi parçaydı bence We Could Be The Same

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Absence demiş ki:
LionShout demiş ki:

abi 3. kez söylüyorum ama tek rock şarkısı bizimdi.. politika değil de ne yüzünden kaybettik 1.liği? :P

Almanya benim de pek hoşuma gitmedi. Romanya falan daha iyiydi sanki almanlara göre :roll: Bizim 2.liğimiz ise güzel sonuç bence ama ne yazık ki ikinciler pek hatırlanmaz . Bunu da kimse beklemiyordu gerçi onlardan. Sahne showumuz diğerlerinden çok iyiydi. Lakin Almanya
'nın birinci olması sürpriz oldu benim için.

Almany müthişti bence, kızda çok güzeldi show olarak eksik ama şarkılar bence çok güzeldi maNga'nın 2.olması gerçekten çok adil oldu bence :mrgreen:

Absence

@LionShout
bak sende diyorsun diğerleri iyi değildi ondan öne çıktık xD
@Ww
Bro birinciliği kaybetmedik ikincilik kazandık almanya fark attı baba sen ne diyorsun hala

Absence demiş ki:
@LionShout
bak sende diyorsun diğerleri iyi değildi ondan öne çıktık xD
@Ww
Bro birinciliği kaybetmedik ikincilik kazandık almanya fark attı baba sen ne diyorsun hala
Zaten bu gibi durumlarda biri daha kötüyse iyi olan öne çıkar yanlış mı? :D

Onlar da iyi yapsaydı hem :D

ya bu şarkının 1. olacağı belliydi zaten incelendiğinde eurovision şarkılarında canlı müzikler deilde daha çok keman gitar felan kullanılan müzikler başarılı oluyor geçen yıl norveçin şarkısı kemanla çalınmışdı mesela ^^

Alman kız süpperdi :D Ama hakkımız yendi yunanistan gürcistan bulgaristan hiç vermedi şerolar azerbaycana oy attım bende zaten makara:

bence romanya hak ediyodu 1.liği neyse bazı kişilerde sagopa falan çıksın demiş çıksında rezil etsin bizi dünyaya o saçma rap şarkılarını söyleyerek...

2. olduk aslında gerçek 1. ciyiz..
kuzey ülkeleri anlaşmıslar bu sene Almanyayı 1. yaptılar işte..

bjk190309 demiş ki:
Alman kız süpperdi :D Ama hakkımız yendi yunanistan gürcistan bulgaristan hiç vermedi şerolar azerbaycana oy attım bende zaten makara:
duzgun konus,bulgaristandan Turkiye'ye 10 oy geldi juri oylarin %50 sini belirmese 12 de gelirdi.

ben bu yil nedense macaristan,san marino,andora,luksemburg,vatikan,italya, kosova,avusturya ve lihtenstayni oy verirken gormedim onlari atladilar mi yoksa ben mi gorememisim ?

Yukarı Alt