Manga Eurovision'da başarılı olur mu?

• Birinci olur

Votes: 27 12,7%
  • İlk 3'e girer

Votes: 129 60,6%
  • İlk 10'a kalır

Votes: 40 18,8%
  • Derece alamaz

Votes: 17 8,0%

• Total voters
    213
- Resim Silinmiş.

55. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi Aynı Olabiliriz (We could be the same) adlı parça ile temsil edecek olan Manga Grubu Oslo’da… 39 ülkenin katıldığı yarışma canlı yayınla TRT ekranlarında… 29 Mayıs’ta Doğrudan Final’e katılan 5 ülke İspanya, Norveç, İngiltere, Fransa ve Almanya sahne alıyor.Eurovision Şarkı Yarışması, bu akşam 22:00'da TRT 1’de

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Derece Alamaz :sfff:
Bikerede Türkçe şarkıyla çıksınlar yeter. 1. olsak bile kıymeti yok :!:

İyi birşeyler yapabiliriz aslında. Tüm şarkıları dinlemedim ama şarkının türü olsun falan tutulur cinsten . Çok aşırı şeyler beklememek lazım ama sürpriz yapabiliriz. Robot olayı hoşuma gitti. Akşam izleyip göreceğiz. İlk 3 diyelim hedef yüksek olsun 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hmzsnmz demiş ki:
- Resim Silinmiş.

55. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi Aynı Olabiliriz (We could be the same) adlı parça ile temsil edecek olan Manga Grubu Oslo’da… 39 ülkenin katıldığı yarışma canlı yayınla TRT ekranlarında… 29 Mayıs’ta Doğrudan Final’e katılan 5 ülke İspanya, Norveç, İngiltere, Fransa ve Almanya sahne alıyor.Eurovision Şarkı Yarışması, bu akşam 22:00'da TRT 1’de

İlk 10'a kalır :roll:

akıl var mantık var bu şarkıya 1.lik verilir mi kuzum söyleyin bana, ayrıca bu yarışma danışıklı-dövüş olduğundan kazanan kurgulanmıştır bile :detective:

Son düzenleme:
sarkıyı hıc sevmedım berbat bırıncı olması ılk 3 e gırmesı ımkansız ama ılk 10 a kalabılır belkı :coffee:

Yukarı Alt