Manga Eurovision'da başarılı olur mu?

• Birinci olur

Votes: 27 12,7%
  • İlk 3'e girer

Votes: 129 60,6%
  • İlk 10'a kalır

Votes: 40 18,8%
  • Derece alamaz

Votes: 17 8,0%

• Total voters
    213
Jüri olmasina ragmen tüm avrupaya yayilmis olan gurbetcilerimiz olmasa birakin 2.ligi, 20. bile olamazdik..

Benim Düşüncelerim ;
1.O Kadar Slow Şarkı arasında Türkiyenin Rock ile 1.liği Kazanması Gerekirdi .
2.Şahne Şowumuz Mütişti Kesinlikle Ona Bi Eleştirim Yok ...
3.Türkiye Bu Yarışmayı kazanmasına İmkan Yoktu Çünkü Bu Yarımada Ülkeler Birbirlerinin Komşularına oy veriyor , Siyasi sorunlardan birbirine oy verilmiyor , din ayrımlrıyla oy verilmiyor ... Bu sorun çözülmeli ... Biz bile Komşularımıza Oy verip Komşularımızdan Oy Alıyoruzz ...

JeffHardy demiş ki:
Benim Düşüncelerim ;
3.Türkiye Bu Yarışmayı kazanmasına İmkan Yoktu Çünkü Bu Yarımada Ülkeler Birbirlerinin Komşularına oy veriyor , Siyasi sorunlardan birbirine oy verilmiyor , din ayrımlrıyla oy verilmiyor ... Bu sorun çözülmeli ... Biz bile Komşularımıza Oy verip Komşularımızdan Oy Alıyoruzz ...
Aynen öyle

EmmaW

JeffHardy demiş ki:
Benim Düşüncelerim ;
biz komşularımızdan alıyormuyuz??? bu sene yunanistan ve ermenistandan 0 çektik

EmmaW. demiş ki:
JeffHardy demiş ki:
Benim Düşüncelerim ;
biz komşularımızdan alıyormuyuz??? bu sene yunanistan ve ermenistandan 0 çektik
onlardan 0 cekmemız normaldır en buyuk dusmanlarımız onlardır :twisted:

Yıllardır 12 puan Azerbaycan a gider,Onların 12 puanıda bize gelir.Bu sene korktum ama onlardan gelmeyecek diye,cünkü adamları kendimize bayaa küstürdük..

Silverdollar demiş ki:
bjk190309 demiş ki:
Alman kız süpperdi :D Ama hakkımız yendi yunanistan gürcistan bulgaristan hiç vermedi şerolar azerbaycana oy attım bende zaten makara:
duzgun konus,bulgaristandan Turkiye'ye 10 oy geldi juri oylarin %50 sini belirmese 12 de gelirdi.
Onu geç yunanistan,ermenistan,gürcistan kktc belçika özelliklede belçikadan 10-12 bekliyordum ben

The47

Bilgiliyim
Cynosure demiş ki:
bence romanya hak ediyodu 1.liği neyse bazı kişilerde sagopa falan çıksın demiş çıksında rezil etsin bizi dünyaya o saçma rap şarkılarını söyleyerek...
düşüncemi söyledim yanlzca. bu düşünce etrafında azımsanamayacak kadarda insan var forumları kontrol edin. ayrıca müzik türünün, sanatçının saçmalıgı dogrulugu kimseyi ilgilendirmez. ben çıkıp rockdan,popdan yada herhangi bi türden nefret ediyorum rezil igrenc sacmalık ötesi dedim mi :)

iyi forumlar.

Tüm ülkeler siyasi duruma göre puanlama yaptı.Yunanistanın daha stratejik bir puan vermesi gerekirdi diye düsünüyorum ben :nod: (Gidip kıbrıs rum kesimine verdiler 12 puanı..)
@bjk190309
KKTC dedigin Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti,bu baglamda eurovisiona 2. ülke olarak giremezler, Cyprus adıyla eurovisiona giren ülke "Kıbrıs Rum Kesimi" dir :wink1:

bjk190309 demiş ki:
Silverdollar demiş ki:
bjk190309 demiş ki:
Alman kız süpperdi :D Ama hakkımız yendi yunanistan gürcistan bulgaristan hiç vermedi şerolar azerbaycana oy attım bende zaten makara:
duzgun konus,bulgaristandan Turkiye'ye 10 oy geldi juri oylarin %50 sini belirmese 12 de gelirdi.
Onu geç yunanistan,ermenistan,gürcistan kktc belçika özelliklede belçikadan 10-12 bekliyordum ben
akil fikir var yunanistan ve ermenistan oy gelirmi ?KKTC oylara dahil degil,bu yil gurbetcilere kriz saglam vurmus gurbetcilerin yogun oldugu ulkelerden bile 7 8 geldi

Rybak da abaza çıktı iyimi bide taktik bulmuş dudaktan öpüyo :) ama güzel bulmuş :)

Yukarı Alt