Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
_Alone_ demiş ki:
extraloob demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
Evet bu işin sonu yok sitesini de kapamış arkadaş ve özür de diliyor. Yapıcı ve dost canlısı bir yapısı olduğundan dolayı extraloob un da affedeceğine inanıyorum, karar onun. Cool
sen uygun gördüysen sorun yok güzelim hoşgeldin theilker diyemeyeceğim bu isimden nefret ediyorum hillary diyelim sana extrabeer :lolmuch:
zuaha thehitlerde olur.. :mrgreen: neyse uygun görüldyse bize hoşgeldin Hilary demek düşer.. extrabeer
Nerden cıktı bu hitler yaw ? :lol::D:D

extraloob ok bende nefret ediom extradaki theilkerden :lol: extraloboda Hilaryim

hilary milai yoq ilker diccem sana zaten hep ööle diodum :lol: nereden çıktı yeni ism kanka Razz

Jigsaw

Aileden
Bu adam bildiğiniz gerizekalı arkadaşlar. Kapamak yerine ücretli domain alıp daha da zaman ve para kaybetmeyi tercih etmiştir. Onu sitesine sepetliyorum ve Theilker in sonsuza kadar sitemizde barındırılmayacağını açıklıyorum. Bu kadar güzel bir ortam varken nedir bu site sahibi olma merakı anlamam.

Jigsaw demiş ki:
Bu adam bildiğiniz gerizekalı arkadaşlar. Kapamak yerine ücretli domain alıp daha da zaman ve para kaybetmeyi tercih etmiştir. Onu sitesine sepetliyorum ve Theilker in sonsuza kadar sitemizde barındırılmayacağını açıklıyorum. Bu kadar güzel bir ortam varken nedir bu site sahibi olma merakı anlamam.
Hacım o zaman hiç kafamız ağrımasın,gereksiz yorum yapılmadan vur kilidi .. detective

extraloob demiş ki:
SaGoPaKaJMeR demiş ki:
Penny_WiSe demiş ki:
mucx canınmcım buda ban yer şimdi :lol:
ne yüzsüz ne şerefsiz bi adam buyaa Mad lan insanda grur olur hastalıklı herif.
banlandı yahuu kime diyon ihihihiii :lolmuch: :mrgreen: :lolmuch: Razz :lol:
hacım adam günde 10 kere banlanıp 10 tanede yeniüyelik alıyor yaw bide pişkin pişkin ben nacru diye dolasıyor tam yüzsüz bu herif. Mad

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt