Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
UNR3AL demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
UNR3AL demiş ki:
kusmu sandın sen beni Evil or Very Mad detective
Ulan bu kadar da belli edilmez ki oha ama neyse takılın rahat durun da.. Cool

zararım yok zaten siteye kanımca? öyle değilmi? Rolling Eyes mucX
Ne zararı şu karakter yapılandırmadi konular cvp versen süppo olur.. :mrgreen: extraokk

Jigsaw demiş ki:
Evet bu işin sonu yok sitesini de kapamış arkadaş ve özür de diliyor. Yapıcı ve dost canlısı bir yapısı olduğundan dolayı extraloob un da affedeceğine inanıyorum, karar onun. Cool
aa buda benim gibiymiş be bnde Nacru
yaptık bi hata ama napalım her hafta yeni acc acıyoz bnmde katkım buyuk bize de bi bölüm acın söyle OldSchool gibi fln

Şerefler filn olsun adıda :mrgreen:

bu siteden kopmam uleynnnnnnnnnnnnn

NACRU HERE

Nacru siteden bi global mod un charını çalıp ki yetki meselesi deil normal userde olsa farketmez hem hırsızlık yapıp hemde kovulup hala bu sitede duruyosan bunu gruruna yediriyosan helal olsun sana bisi söliyim.
Defollan aramızdan yüzsüz herif Exclamation Mad

morfeux demiş ki:
bence güven herşeydir
Theilker sen bu güveni kaybetmişin nasıl kazanırsın bilemem bence zor....
Kimsenin çarını çaldıgım icin değil sadece post kastıgım icin banlandım şu sitede 10 gündür burdayım şimdiye 900 postum olmuştu artık kasmıyorum güven sonradan gelir extraokk

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Jigsaw demiş ki:
Evet bu işin sonu yok sitesini de kapamış arkadaş ve özür de diliyor. Yapıcı ve dost canlısı bir yapısı olduğundan dolayı extraloob un da affedeceğine inanıyorum, karar onun. Cool
sen uygun gördüysen sorun yok güzelim hoşgeldin theilker diyemeyeceğim bu isimden nefret ediyorum hillary diyelim sana extrabeer :lolmuch:

extraloob demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
sen uygun gördüysen sorun yok güzelim hoşgeldin theilker diyemeyeceğim bu isimden nefret ediyorum hillary diyelim sana extrabeer :lolmuch:
zuaha thehitlerde olur.. :mrgreen: neyse uygun görüldyse bize hoşgeldin Hilary demek düşer.. extrabeer

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt