Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Evet.

6 Aydır Jigsawla kavgalıydık.Bugun barıştık. Ben Eski Theilker. Zaten Çoğunuz biliyorsunuz. :mrgreen:
Bazı Problemler yüzünden aramız hep bozuktu . Onlarca Account ban yedi bende bi ara kendimi üreyen bakteri gibi hissetmeye Başlamıştım :mrgreen:

Ama artık bi sorun Kalmadı Çok Şükür.

Ancak , Extraloob un gönLünü almak için bu topici açıyorum. Sitede 6aydır Şu olaylar yüzünden veriLen Rahatsızlık icin özür Diliyorum :) Paso asdf içinde çok özür :mrgreen:

Artık Bole seyler yok :lol:

Zaten Bicogunuz tanıyonuz beni , Private serverdende bi çogunuz ...

İnşalllah Artık Sitede yeni bir dönem olur ve hepmiz Beraber Iyi geciniriz

Jigsaw

Aileden
Evet bu işin sonu yok sitesini de kapamış arkadaş ve özür de diliyor. Yapıcı ve dost canlısı bir yapısı olduğundan dolayı extraloob un da affedeceğine inanıyorum, karar onun. Cool

Jigsaw

Aileden
BaD_BoY demiş ki:
Sitede son yarım saatini iyi geçir banlanacagın garanti gibi görünüyor benle bi problemin yok ama sana gıcıklıgı olan adam sayısı en az 4657465416579465798469798 açıkçası senle nacru bir efsane oldu gitti forumda. :mrgreen: :mrgreen:
Nacru senin charını geri verip uygun bir şekilde özür dilerse foruma gelmesine izin verir misin? Rolling Eyes

ayıp sana ne kadar yapıcı çalışkan birisi olduğunu anlatmaya çalıştım ben ben diil 50 acc 1 acc almaya üşeniyom üstad hll sana hmm

Arkadslar tmm .

Onceden Cok post kastım artık öyle degil . Ayrıca ben bu nacru olayını bilmiyorum heralde accountları çalan bi scammer

Beni onla 1 çatıya lütfen koymayın Allah korusun Kimsenin çarını çalmakda istemem

Ayrıca burak olm alay etme gel msnye :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
BaD_BoY demiş ki:
Cem doğru söyle yoksa sen nacru musun? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zamanı gelmişti..

Evet arkadaşlar, öncelikli şunu söylemek isterim ki bu nacru diye bir karakteri oynamakta kötü bi amacım.......

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Liu

rank8
BaD_BoY demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
BaD_BoY demiş ki:
Cem doğru söyle yoksa sen nacru musun? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zamanı gelmişti..

Evet arkadaşlar, öncelikli şunu söylemek isterim ki bu nacru diye bir karakteri oynamakta kötü bi amacım.......

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: Ver charımı. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Ver çarımı BaD yoksa sende asdfghjklşi misin :lolmuch: :lolmuch:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt