lanet olsun 4 aydır hergünüm boştu ve hergün gaiayı bekliordum . şimdi sadece 2 günlügüne istanbula gidip gelmem gerekti. ondada gaia açılıyor. şans yok napalım. artık 32. serveri beklicez

Beijo

Bilgiliyim
+++++ demiş ki:
lanet olsun 4 aydır hergünüm boştu ve hergün gaiayı bekliordum . şimdi sadece 2 günlügüne istanbula gidip gelmem gerekti. ondada gaia açılıyor. şans yok napalım. artık 32. serveri beklicez
2 gün geç başlasan ne olacak yaw...
Gaia'ya geçecek arkadaşlar için başarılar bol sox itemler...

Midbroke

Bilgiliyim
Çok lag olur orda yav. :D Premium servisleri olmayanlarda giremez diye düşünüyorum .

Beijo demiş ki:
+++++ demiş ki:
2 gün geç başlasan ne olacak yaw...
Gaia'ya geçecek arkadaşlar için başarılar bol sox itemler...
2 gün içinde millet 40-50 olur yaf :think: genede haklısın. şu zamanda xian da bile başlayanlar var. nese 2-3 gün sonra baslarım heralde

Jigsaw

Aileden
Beklemedeyim ama serverı değil, botum olmadığı için başlayamayacağım sanırım. Ücretsizlerle de bi şey olacağı yok. Kaldık böyle.

Jigsaw

Aileden
Tarantella demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
Beklemedeyim ama serverı değil, botum olmadığı için başlayamayacağım sanırım. Ücretsizlerle de bi şey olacağı yok. Kaldık böyle.

bot almak silk almaktan daha kolay..diye biliyorum ben ?
Benim için öyle değil. Fakat sitemizde bulunan Espio isimli melek bana bot aldı. Dünya`nın en melek insanı. Pacific`te de 100m verecekti PLvL ile kasılayım diye. Bu arada ağa bana bot al pmi atan Espio`ya banlanır. Espioowww, thx! ^^

Yukarı Alt