Arkadaşlar SilkroadOnline.Net yani Silkroad'ın Resmi Sitesinde 31.Server Olan Gaia'nın Açılışı Resmi Olarak Açıklandı.

Yeni Server Bu Salı [2 Eylül] Update'den Sonra Açılıyor... Hayırlı Olması Dileğiyle...

Haberden Özet : [Türkçe Çeviriye Gerek Yok Diye Düşündüm.]

Kod:
Hello. This is Silkroad Online.

Silkroad's 31th server, Gaia, will open on Sep 02, 2008 Silkroad Standard Time.

Server Name : Gaia
Open Date : Sep 02, 2008 Silkroad Standard Time

We hope you welcome this new server to the Silkroad Online community and enjoy the new experiences there.
(Eğer mümkünse bir süreliğine global başlık olmasını istiyorum.)

Ohhh hayırlı olsun.Birçok arkadaşımız bekliyordu.Hemde kaçıncı server olması bakımından baya mübarek :P
Ramazan'a iyi bir başlangıç olaiblir.Serverlar açılsın millet dağalsın kurtulalaım su trafficten brz daha.

RoyalFlush

Bilgiliyim
Olmaz.Ben girmem.Bütün sro dünyası bu serverı bekliyor.Açıldığı günden itibaren deli gibi traffic olacaktır.Şöyle 3-5 server açamadılar aynı anda.

olamaz ya ben o tarihte istanbula üniversite kaydına gidior olucam :( boşa cektim 3300 silki :(

Torquel demiş ki:
Ohhh hayırlı olsun.Birçok arkadaşımız bekliyordu.Hemde kaçıncı server olması bakımından baya mübarek :P
Ramazan'a iyi bir başlangıç olaiblir.Serverlar açılsın millet dağalsın kurtulalaım su trafficten brz daha.
31. Server Olmasına hiç o Yönden Bakmamıştım :)))

+++++ demiş ki:
olamaz ya ben o tarihte istanbula üniversite kaydına gidior olucam :( boşa cektim 3300 silki :(
Server açılmadan 3300 silki nasıl çektin :)

+++++ demiş ki:
bi accounta cekilen silk herserverde kullanılabilir
hmm. Bilmiyordum. K.bakma :)

Bilgi için ayrıca teşekkürler.Yan charda kullanıldığını biliyordumda başka serverdaki charda kullanıldığını bilmiyordum...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çok teşekkürler bu güzel haber için hepimize hayırlı olsun ramazan geldi server geldi sahura kadar online mode on ^^

Ps : topic global mesaj yapılmıştır.

extraloob demiş ki:
çok teşekkürler bu güzel haber için hepimize hayırlı olsun ramazan geldi server geldi sahura kadar online mode on ^^

Ps : topic global mesaj yapılmıştır.
teşekkürler...

Bu coşkuyla ben bu forumda patlamalar yaparım :P

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Hadi herkese hayırlı ve uğurlu olsun bol sosunlu oyunlar :wink1:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Hayırlı olsun herkese artık bütün herkes toplanır gaiada trafikten girilmez 2 hafta

Xenas

İşte olay budur bekledim sabrettim ve tekrar Süper Wizard ımı yapmanın zamanı geldi :D Pluto efsanesi ShupaR gaia da başka bir nickle esmeye devam edecektir... bilgi için teşekkürler.

tum yorum yapan arkadasların da dedıgı gıbı harbıden cok kalabalık olur yenı serwerların acıldıgı ılk gunlerı bırerbır yasamıs bırı olarak hıc onermıyorum premiumsuz accların serwera gırmek ıcın bosa caba harcamasını en azından olympus zeus gıbı serwerlarda oynayan bızlere yarar :mrgreen:

Yukarı Alt